Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

A da li se nesto prica o 7. sezoni?
Osim da ce je biti skoro sigurno, nista vise nisam video. Jos je rano. Oni upravo danas zavrsavaju snimanje poslednje epizode 6. sezone. Sedma sezona je verovatno u nekim planovima/pocetnoj fazi.Da prebacim i na ovu stranu da ljudima ne promakne:housemdseason6scedsmall.jpg Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

"Lockdown" is the seventeenth episode of the sixth season of the American medical drama House. It is set to air on April 12, 2010. This episode is directed by Hugh Laurie and is his directorial debut for the series.To je ono sto je dugo najavljivano :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

Evo ga!housemd6x16lockdown01.jpgIs there anything he can't do? :Hail: BTW, jos samo cekamo epizodu na kojoj ce da pise written by Hugh Laurie. Inace, sama epizoda hmm... nije bas po mom ukusu. Ali, alal im za izbor muzike

kad Wilson krade iz kase! :D A i drogirani Forman i Taub su :lol:

Link to comment
ubjedljivo najbolja epizoda posle pauze, a vjerovatno i u cijeloj sezoni.

mrsa shmrsa :lol:

Joj, genijalan je u toj sceni sa Cuddy! Ma, genijalan je u svakoj sceni. Onaj prelazak iz dobrice u opasnicu dok je Wilson u WC za vreme vecere. I naravno, trandza :lol: I pacijentove crvene oci su ludacke, stra me bilo da ga gledam!EDIT: kako sam mogao da zaboravim: ko je Frodo, a ko Golum? :lol:

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Hju Lori rekao je da ne zna kada će serija završiti i da se još ne priča o tome."Gregori Haus je lik kojim sam i dalje fasciniran. Mislim da je to deo posla svakog glumca, da zavoli lik kojeg igra. Bilo bi suludo da prekinem da ga igram, dokle god trajalo", rekao je Lori za magazin "Parade".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...