Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

Ljubav moja!!!!!! :wub:Obozavam je! Carica!

Jesu zasrali zadnja bukvalno 3 minuta, ne znam sta im je to trebalo, ali ono dotle... :lol: A Lisa... :Hail:

Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Upravo odgledao.

Iako mi bash smeta shto nije postojao House-ov pacijent, dobra epizoda. Domaci zadatak za Grey's Anathomy, tj da je to dobra serija ovako bi izgledala.

Link to comment

Neocekivano dinamicna epizoda... Pocetak je genijalan

7:37... ajde sex za 10 minuta da se opustis... 7:44 zvoni ti telefon, Haus je,... Ignorisi ga...7:46 izvini draga, desava se :lol: :lol: :lol: Sad cu i zakasniti i biti razocarana i frustrirana ceo da

Edited by Milosh76
Link to comment
chitam da ce draga nam dr. tancredi da se pojavi kao pacijent u nekoj od narednih epizoda...
Ih, pa ko je bila prva House-ova pacijentkinja (koju mi vidimo, tj.) u seriji, u pilot epizodi? :)
Naleteh negde na informaciju da ce se ova sezona nastaviti tek negde pocetkom marta. Je l' ovo tacno?
Tacno je. Ako se ne varam prva naredna epizoda je 1. marta, pa onda naredne 8. pa 15. marta.
Link to comment
Tacno je. Ako se ne varam prva naredna epizoda je 1. marta, pa onda naredne 8. pa 15. marta.
Pas mater... stvarno preteruju s pauzama... angry.gif Okej, hvala ti na informaciji u svakom slucaju...
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...