Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Uh da secam se. Kad se u uvodnom delu riba onesvestila ja vec pocheo da se smejem razmishljajuci shta ce House da im radi kad provali da se ove dve seksaju.

Edited by Mercuzzio
Link to comment
Uh da secam se. Kad se u uvodnom delu riba onesvestila ja vec pocheo da se smejem razmishljajuci shta ce House da im radi kad provali da se ove dve seksaju.
Oh yeah, penthouse forum meets medical mystery! Maybe there is a god!I naravno zakljucak: Another life saved by girl-on-girl action. -_-BTW, to je 5. epizoda, a ne 6. kako ja gore greskom napisah.
Link to comment
Najbolja na svetu! :Hail:Hehe, e jeste djubre, ali dobro djubre! :D
btw, je l' ono bio poirot kada ih je ispitivao u kancelariji? vrhunska scena u svakom sluchaju.
Link to comment

I ja mislim da je Poirot, mada ima malo i inspektora Kluzoa :D Ali overall je Poirot, onako kako ih je okupio sve na jednom mestu pa krenuo redom... to je to.

Link to comment

Ono sto mi se svidja kod "novog" Hausa, je to sto se manje oslanja prica na slucajeve, a mnogo vise na medjusobne odnose. Prica o Formanu nije bila mnogo pateticna i sladunjava, ali razne smicalice od znate-vec-koga su dobar uvod u nastavak price. ne znam kako im uspeva, ali Haus ne gubi na zanimljivosti ni posle skoro 5 i po sezona.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...