Jump to content
IGNORED

Now craving!


nisam ja

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    104

  • nisam ja

    76

  • renne

    64

  • assück

    52

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

" jaje u rupi".

Ono tkoji su gledali seriju "Crisis", znaju o čemu je reč

 

Ovo nisam bio pročitao ranije, isto sam noćas uradio setivši se serije. Samo sam nadogradio.

 

Isekao jako tanak list hleba, pa normalno debeli list hleba, pa opet jako tanak list hleba. Spojio ih onako da poprečni presek izgleda kao španska zastava.

 

Iz debelog lista hleba isekao sredinu u krug, ne baš do korice, već onako proizvoljno kao u seriji.

 

Tanke listove sa spoljašnjih strana tanke listove namazao margarinom, a sa unutrašnje strane namazao samo onaj deo gde, kada se spoji sa debljim, nije rupa. Namazao i deblji list hleba sa obe strane. Za razliku od serije, bacio sredinu.

 

Spojio jedan tanak i debeli list i spustio na teflon na tanku premazanu stranu. Razbio jaje u sredinu, posolio, posuo karijem, ništa više. I stavio preko preostali tanki list preko, ostavivši celu premazanu stranu da gleda na gore. Uključio ringlu na dve trećine snage, posle nekoliko minuta okrenuo sendvič u paketu, sve se samo slepilo. Zapekao sa obe strane, ispalo hrskavo, jaje supe pečeno, baš mi prijalo.

 

Bukvalno iz zezanja šta ću da gricnem onako i to sam se setio Delmota Malrunija iz te serije. Posle sam pomislio da li sam mogao da nečim inspirativnim obogatim punjenje, makar sam sira mogao da dodam, ali ja ionako volim jaja i ne volim da trpam svašta. Uostalom, ideja i jeste bila da napravim hrskav sendvič sa jajem, ništa drugo.

 

Dakle, ne mogu da verujem da ovde slučajno pročitah post baš nekoliko sati nakon što sam to uradio baš povodom te serije.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...