Jump to content
IGNORED

Now craving!


nisam ja

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    104

  • nisam ja

    76

  • renne

    64

  • assück

    52

darling, što sam je napravio ove godine, ko nikad. mirišljava, sa pimentom (najkvirc)dogodine ima da bude sa kockicama leđne slanine (da na preseku izgleda kao šahovska tabla) i baciću na dim, bazu sam savladao.imaš kod Bate u Beškoj odlične krvavice, jedna je sa kuvanim jezikom.

Link to comment

fala, banacanine, na stimulaciji pljuvacnih zlezda. :lolol:indi zna. probudila sam zver u sebi. vratila sam se tradiciji. jedino sto je benc bzvz. mi, jaki momci, pokazujemo se u zgibovima, mrtvom i cucnjevima. :fantom:

Link to comment
  • 2 months later...

Nemam pojma zasto, ali celo vece mislim samo na  Big Mac. Nisam ga jeo ima deset godina, niti sam imao zelju, ali veceras... Sve se razmisljam da se obuucem i otrcim kilometar do Meka...

Link to comment
  • 1 month later...

otkad sam ih spazila pre dve noci, i dalje lucim na unapredjene kokos kocke, to jest na kokos valjkove (smanjila bih, doduse, secer na pola, iz preliva bih ga izbacila, i u fil i u preliv bih crnu cokoladu).

 

katicine-rolice-by-tvojneko-06143b7218da

 

katicine rolice

Edited by darling
Link to comment

+1. Jadne friske jagode.

 

S druge strane, kompot od jagoda ili jagode konzervirane na neki drugi nacin... mozda bih i hteo da jedem knedle :D.

Link to comment

otkad sam ih spazila pre dve noci, i dalje lucim na unapredjene kokos kocke, to jest na kokos valjkove (smanjila bih, doduse, secer na pola, iz preliva bih ga izbacila, i u fil i u preliv bih crnu cokoladu).

 

 

 

katicine rolice

 

zene, majke, domacice, pravila sam ovaj kolac, bas s ovim modifikacijama koje su mi tad pale na pamet. jedino nisam pravila rolnice, nego jedna kora, fil, druga kora, seci na stangle, umaci u cokoladu, uvaljaju u kokos. odlican je recept. odlican.

 

 

nego sam dosla ovde da kukam da mi se jede ana iz kofidrima. dal ce moj krejving pobediti sveopstu atmosferu vanrednog stanja i oterati me na kijamet, bas sam radoznala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...