Thursday at 21:184 days 1 minute ago, Ajant23 said:Popravio sam malo ono iznad, ali i dalje piše greškom pobednik, mada to nije bitno. Ako može da se ova slika stavi umesto slike iznad, a ovaj post da se obriše, tako bi bilo najbolje...Ako kačiš slike na img.bb postoji verovatnoća da velik deo nas ne vidi to. Ako možeš, aplouduj na neki drugi sajt, ili kači direktno na forum ako nije prevelik fajl
Friday at 21:113 days Kakva budalašina, uvek su bili mafijaška organizacija, ali sam ih bar cenio jer nisu imali ovakve egzibicije kao u drugim sportovima.Dakle, sada kada prođeš grupu ulaziš u 32 što je jednako kao nekad da si se samo plasirao na SP. Mada ni to nije istina jer se na SP boriš protiv raznih indijanaca za prolaz u 32 dok bi ranije Evropljani protiv ostalih evropskih selekcija itd.Sad će da nam sledi dodatno zaglupljivanje nacija i guranja problema pod tepih i što se tiče fudbala, a i generalno stanja u državi.Kao, prošli smo grupu na SP. Uspeh! A u stvari to je lakše nego se nekad plasirati na SP.
Friday at 21:373 days 10 hours ago, Sokrat said:Ako neko ne vidi sliku koju je Ajant postavioIma Bosnu i u A i u B grupi
Friday at 21:543 days https://www.bbc.com/sport/football/world-cup/schedule#KnockoutStagehttps://x.com/DaleJohnsonBBC/status/2067908648345461046
Saturday at 19:252 days Amerika i Mexico jedini za sada clinchovali prvo mesto u grupi posle dve utakmice, tose nisam nadoVečeras Nemačka može da obezbedi E1 mesto u bracket-u ako pobedi
Saturday at 19:412 days 22 hours ago, Hele said:A u stvari to je lakše nego se nekad plasirati na SP.Kako za koga:
Sunday at 11:402 days Nemačka zaključala prvo mesto u grupi, idu prvo na jednog od trećeplasiranih pa onda na prvog iz grupe gde su Francuska i Norveška
Create an account or sign in to comment