Friday at 23:593 days Sudija apsolutno više ništa ne svira, pušta ih da primaju i da daju šalu™Škoti se otvorili u drugom i napadaju, a Maroko ne ume da iskoristi kontre. Toliko ishajpovana reprezentacija a ispade da su slučajno uvalili gol Škotima.
Saturday at 00:043 days Baš sudija progutao pištaljku, mislim da penal ne bi dao ni da je krv šikljala
Saturday at 00:053 days Ide zemlja obecana makar u 1/4Protiv njih se golovi ne daju tek takoPrava zabarstina ona iz devedesetih, trojica-cetvorica znaju lopte, ostali jamski bravari i kopaciSamo sto ovaj put nije ni iznenadjenje, logican nastavak proslog SPJoj sta bi dao da selesao™ iskara ove buzdovane jedno 3 razlike i izbaci ih da ne budu ni u 8
Saturday at 00:393 days 12 minutes ago, Bogotac said:6 Maroka bas dobar igrac18 godina, cena 50 milkiArsenal ga želi
Create an account or sign in to comment