June 15Jun 15 škoti imaju dosta simpatizera na forumu tradicionalno, a marokanci su ih stekli posle odlično odigrane utakmice protiv brazilajedna od poslastica drugog kruga, u kojoj škoti realno nemaju šta da traže
June 15Jun 15 No Scotland no party! 🏴🏴🏴🏴🏴🏴Za Škote svim srcem, urnisaću vas klipovima na dan utakmice.
Friday at 21:123 days Author još 48min i ni jedan klip, sreća našavaljda će moći malo oči da se plaknu posle onog mučenja iz sijetla
Friday at 21:273 days 13 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:još 48min i ni jedan klip, sreća našavaljda će moći malo oči da se plaknu posle onog mučenja iz sijetlaJbt, smela sam s uma da igraju u ponoć!Evo stiže hype 🏴
Friday at 21:413 days Nije sve u pobeđivanju, evo iz komentara jednog Škota"You know what I love most about being Scottish? The pride we take in just taking part."
Create an account or sign in to comment