Friday at 00:054 days 5 minutes ago, JohnnyD said:Ja volim Kanadu.Jel to ono što je išlo sa Kosjerinom i Neletom na RTS
Friday at 00:064 days Just now, Milošica said:Jel to ono što je išlo sa Kosjerinom i Neletom na RTS Edited Friday at 00:074 days by JohnnyD
Friday at 06:234 days Kanada je ovim obezbedila prolaz?BiH moraju da pobede pa da udju kao bolji treći?
Friday at 07:304 days inače, ovaj mali štoper de fužerol je junior fulhama, bio na pozajmici u belgiji prošle sezone, a vec drugu godinu igra za seniore kanade.
Friday at 08:444 days Lopetegui zamerio treneru Kanade sto nisu smanjili ritam utakmice kad su ostali sa dva igraca manje
Friday at 09:444 days 59 minutes ago, Lancia said:Lopetegui zamerio treneru Kanade sto nisu smanjili ritam utakmice kad su ostali sa dva igraca manje Dobili bi ih isto i da su ovi imali 11... mozda bi bilo 5:0. Od starta su ih gazili
Friday at 10:074 days 20 minutes ago, JohnnyD said:Dobili bi ih isto i da su ovi imali 11... mozda bi bilo 5:0. Od starta su ih gaziliMa to je nebitno Dzoni, ronzas na SP jer se neko TRUDI i IGRA fudbal 😂
Create an account or sign in to comment