June 13Jun 13 da li će portugal izaći iz senke cr7? a ne treba zanemariti ni čast kongoanaca u borbi za unapred izgubljeni stvar
June 13Jun 13 Ja nešto mislim da Zair može do iksa, Portugal mi ni na startu Eura nije bio ubedljiv, a sad je Ronaldo još veći kamen oko vrata...
Wednesday at 17:095 days 1 minute ago, Lancia said:Jel ovo Zair ili onaj drugi Kongo?Zair, ali ne vole tako da se zovu više.
Wednesday at 17:225 days 9 minutes ago, Milošica said:Sad gledam njihov sastav, pa nije ovo uopšte loše.Portugal? I nije
Wednesday at 17:395 days 11 minutes ago, Miljenko said:Portugal seta loptu tamo-vamo. Siroma Ronaldo je stalno u ofsajdu.Ronaldo je kao oni likovi kad smo bili deca, najdeblji ali ima loptu pa ga zovu na fudbal, ali niko mu ne dodaje Edited Wednesday at 17:395 days by JohnnyD
Create an account or sign in to comment