June 15Jun 15 2 minutes ago, SNARC said:Sace Lukakara da ispravi sve ono za sta su ga zajebavali ne tako davnoOvo nije stiglo ni da ostari
June 15Jun 15 Jos jedan iz Akademije "Narodni heroj bata Djora"..primi gol za izjednacenje i ubaci defanzivca
June 15Jun 15 Belgijanci kao Jugoslavija, dobri igraci a igre nigde.Straja na onu stativu De Brujnea hvali odbranu golmana Egipta
June 15Jun 15 34 minutes ago, Ratamahatta said:Jebeni Bruno FernandoBukvalno samo tebi liče i guraš svoju teoriju kroz celu KKP sezonu
June 15Jun 15 35 minutes ago, Ratamahatta said:Kako glupav stadionmeni se dopada. ima nesto u tim poluotvorenim
Create an account or sign in to comment