June 15Jun 15 46 minutes ago, Ratamahatta said:To im je bukvalno jedini kvalitet u istorijiOdvuku se preko nadmorske visine na SP, onda tamo izvuku neku laku grupu jer imaju dobar FIFA ranking zbog najveceg broja odigranih/dobijenih zvanicnih tekmi u kvalama, pa nekako kao puz golac dogamizu do osmine finala i neko ih odradi natenaneJebeni LDU Quito samara po Libertadoresima i Sudamerikanama na istu foruSta mislite koliko je Bolivija tek djubre kad ne moze ni tolikoGde ti se dede Independiente de Valle (IDV)?Tj. zahvaljujuci IDVu i jesmo sada redovni na SP. Caicedo, Pacho, Hincapie... svi iz iste skole.Pocrkali u prvom i odradila nas Obala u drugom rutinski.
June 15Jun 15 Idete dalje mozda i vi, ali morate sad da userete Kurasao. Svabe ako se ne budu zajebavale uzece vasDopada mi se Bjelokost kako igra, odose prvi put u nokaut fazuSimptomaticno je da se gotovo uvek nadju u najjacoj ili jednoj od najjacih grupa na SPOna Drogbina generacija prvo naletela na ARG i HOL, pa iduci put na BRA i PORNa oba turnira su bili jaci od Gane, a ovi oba puta prosli grupeZao mi sto Haiti juce nije uzo bod, mogo je Edited June 15Jun 15 by Ratamahatta
June 15Jun 15 Trazi se glava trenera koji je promenio formaciju i izvrsio problematicen izmene u drugom poluvremenu.
Create an account or sign in to comment