June 15Jun 15 20 minutes ago, Budja said:2700mI pomislih da je tako nešto, dok se beči komentator kako nisu izgubili nijednu utakmicu kod kuće u kvalama a i inače prošlo ihaj od poraza (nađoh posle, od 2017)
June 15Jun 15 To im je bukvalno jedini kvalitet u istorijiOdvuku se preko nadmorske visine na SP, onda tamo izvuku neku laku grupu jer imaju dobar FIFA ranking zbog najveceg broja odigranih/dobijenih zvanicnih tekmi u kvalama, pa nekako kao puz golac dogamizu do osmine finala i neko ih odradi natenaneJebeni LDU Quito samara po Libertadoresima i Sudamerikanama na istu foruSta mislite koliko je Bolivija tek djubre kad ne moze ni toliko Edited June 15Jun 15 by Ratamahatta
June 15Jun 15 Malopre se uključio, gledam nekih 10-15 minuta, prilično direktan fudbal, zanimljiv za gledanje.
June 15Jun 15 3 minutes ago, Zico said:Malopre se uključio, gledam nekih 10-15 minuta, prilično direktan fudbal, zanimljiv za gledanje.nema uopšte praznog hoda, nema dodavanja između štopera kao u Simpsonovima sve vreme dueli, po celom terenu
Create an account or sign in to comment