April 6Apr 6 Mislim da KEXP zaslužujuje poseban topik.Sveže, postavljeno danas. Edited April 6Apr 6 by klimt
April 6Apr 6 Zahvaljujući KEXP-u sam otkrio Gizzarde i All them witches. Hvala na otvaranju teme.Btw, toncima KEXPa treba dati Oskara, ili ekvivalentnu nagradu za brutalan ton koji isporučuju na ovim snimcima.
April 6Apr 6 4 minutes ago, Filozof manijak said:Zahvaljujući KEXP-u sam otkrio Gizzarde i All them witches.Hvala na otvaranju teme.Btw, toncima KEXPa treba dati Oskara, ili ekvivalentnu nagradu za brutalan ton koji isporučuju na ovim snimcima.https://www.kexp.org/playlist/ >>> bilo koja tekuća platforma. Navučen sam na dodatni info tekstić
April 6Apr 6 Baš ste izbacili odmah tešku artiljeriju sa KEXP-a. Evo i one, hm… osobe iz Kvebeka što iskaču iz frižidera poslednjih meseci. Meni nisu dosadili.
Create an account or sign in to comment