March 14, 20251 yr dosta jako ovo, neki buzdovan prilazi da ti odsrafi glavu pajserom, pa mu lepo kazes, sacekaj malo da posaljem emila za besplatnu pravnu pomoc
March 17, 20251 yr Author Imate za diskusiju o pomoći prosvetarima već otvorenu temu. Moderacijo, jel možete da premestite tamo sve od ovog ispod posta @goofs? (osim postova ceda i ultra plasticnog na ovoj strani) @aram Hvala! https://parapsihopatologija.com/topic/22853-pomoć-studentima/page/15/#findComment-6382736 Edited March 17, 20251 yr by dunja
March 22, 20251 yr Blokovi savski nastavljaju.Na "16 minuta tišine" bilo skupljanje robe i kinte...Dvoje kola robe, plus 312 000 rsd + 50€ 100k rektorat univerzitet umetnostiOstatak rektorat BU
March 29, 20251 yr Author Studentima u Novom Sadu potrebne donacije za Turu do Strazbura!Preuzeto odavde: https://www.instagram.com/p/DHytuq9MfKt/?img_index=1
March 30, 20251 yr Sad sam im pisala na njihov zvanični mail [email protected] tražila sam da mi pošalju broj računa, ako dobijem, javljam kome bude trebalo
March 31, 20251 yr 20 hours ago, duda said:Sad sam im pisala na njihov zvanični mail [email protected]tražila sam da mi pošalju broj računa, ako dobijem, javljam kome bude trebalonisam dobio odgovor. ako dobijete, pošaljite mi. ja ću popodne/predveče da odem do rektorata BU da se raspitam može li preko njih da se pošalje novac.
March 31, 20251 yr Just now, đorđe geprat said:nisam dobio odgovor. ako dobijete, pošaljite mi. ja ću popodne/predveče da odem do rektorata BU da se raspitam može li preko njih da se pošalje novac.Ni ja nisam dobila mail.Ako šta saznaš, javi.
April 1, 20251 yr 23 hours ago, duda said:Ni ja nisam dobila mail.Ako šta saznaš, javi.nisam mogao juče, bio sam danas u rektoratu.devojka mi je rekla da ona skuplja pare za bicikliste i da mogu njoj da ostavim. nije mogla nikoga da dobije na moj upit da li i fakulteti kod vuka isto tako skupljaju pare. no, da može i tamo da se ostavi jer će ona sutra da ide da pokupi pare i da ih nosi u NS. sad, ako ti nije problem, sigurnijemi je u rektorat.ja sampriložio € tako i tako to im treba.usput, povlačim loše mišljenje o novaku nacionale sada kada sam pročitao da donira biciklistima svoj vice šampionski honorar.
Create an account or sign in to comment