February 28, 20251 yr Author Ne znam koliko ima smisla ovde sad kačiti, al možda neko vidi i može nešto da doprinose @Guuundogan kapiram da se ove informacije sve dele na viber grupama u Niš?
February 28, 20251 yr Ma nema potrebe za bilo kakvom panikom... Ima sve, a ako nema - bice... jednostavno je takvo raspolozenje, jos od pre dve nedelje a da ne pricam sta sam sve cuo od jutros... Viber grupa, ona koju sam ja video, ima bar 15 chatova (smestaj, hrana, topli napici...)
March 6, 20251 yr Leno svaka čast za sve na ovom topiku. Imam utisak da su se pomagači malo uljuljkali i da su blokade prerasle u rutinu. Ovo što čujem, snabdevanje generalno jenjava. Ja ću sutra za nazad za BG, pa ću u mini turneju po blokadama.
March 6, 20251 yr Ja zbog geografije mogu samo da uplaćujem tamo gde je to moguće, tako da svaka čast vama koji ih obilazite i raznosite sve to.
Create an account or sign in to comment