March 23Mar 23 1 hour ago, garcia said:konkretno Ikea BILLY / OXBERG:https://applink.ikea.com/tY8M9r9M4w--69217714--rs--srA tako znači izgleda čuveni Billy sa nadogradnjom i vratima!I moje su bili porodica. Vrlo solidne. Ali ti dodaci su skupi (doduše beli jeste najpovoljniji)
March 23Mar 23 jeste skuplje ali je bio poklon,od keve za useljenje 🙂 dobra je stvar što je sve modularno, može bez vrata, može bez gornjeg dela, mogu druga vrata. može rasveta a i ne mora...
March 23Mar 23 Legendarni BILLY/OXBERG!Mi smo za biblioteku uzeli "jasen" ne mogu sebi da oprostim što kad sam prvi put gledao nisam uzeo bordo/trula višnja dezen. I dok sam se ja odlučio nestade iz ponude 😢E da uzeo sam i vrata ful staklo 2/3 i 1/3 donji deo neprovidan.Što je rezultiralo trpanjem svega i svačega u te "pokrivene" delove. Ali to je 5m duž zida pa...
March 23Mar 23 ja reko ovde se piše o knjigama tj posđivanju istih, pesničkim večerima i ostaloma ono regalioooo kukvno srpsko bibliotekarstvo
March 23Mar 23 Treba i jedno i drugo. Biblioteka je nenadjebiva tapeta. Ono šta attention whores printaju po majicama i tetovažama, na to pravi plejeri potroše zid za biblioteku.Jel beše Teofil kazivao da o čoveku najbolje govori njegova biblioteka, imao je or not
March 23Mar 23 43 minutes ago, napadaj said:Malo deo, većina knjiga mi je kod keve i ćaleta: i to što kažeš, ovde su uglavnom stripovi
March 24Mar 24 8 hours ago, garcia said:konkretno Ikea BILLY / OXBERG:https://applink.ikea.com/tY8M9r9M4w--69217714--rs--srOdlično. Šaljem mu link. Hvala lepo.
March 24Mar 24 Još knjiga čeka da ih donesem s druge lokacije. A i ova visilica treba da bude zamenjena šinom.
Create an account or sign in to comment