November 1, 20241 yr 8 minutes ago, Tihajeza said: Ja se nadam da ipak mora da se čuje neko pucanje malo pre pada, krckanje, padanje praha, krunjenje, pre samog obrušavanja, pa da su ljudi ustali i sklonili se. Nadam se da je tako bilo, nemam pojma da li greda mogu da tako krcnu ko Prima štapići i padnu u deliću sekunde. Ima dosta TV ekipa sada (N1, Euronews, Newsmax), govorili bi ti očevici za njih. Izgleda da se stvarno urušilo odjednom i da nisu stigli da reaguju. Neki komentar objavljen na Instagramu: Quote Radimo u zgradi preko puta Železničke stanice. Kada je to palo, naša zgrada se bukvalno zatresla Edited November 1, 20241 yr by vememah
November 1, 20241 yr Just now, J-♣ said: Sudeći prema konstrukciji pre i posle renoviranja i mehanizmu loma, ljudi ispod ove nastrešnice su imali samo onoliko vremena da pobegnu kad su čuli pucanje ili otkidanje sa gornjeg učvršćenja prvog čeličnog "štapa", jer nakon havarije prvog "štapa" u jednoj, dve sekunde došlo do lančanog pucanja pričvršenja ostalih "štapova" konstrukcije. Elem, cenim da nisu imali ni dve/tri sekunde vremena da pobegnu odatle. Palo je odmah, niko nije imao vremena da se skloni. Samo iznenada.
November 1, 20241 yr https://nova.rs/vesti/hronika/sve-informacije-o-urusavanju-zeleznicke-stanice-u-novom-sadu/ Quote Pomenuta zgrada nedavno je renovirana.
November 1, 20241 yr Quote U nesreći koja se dogodila oko podneva na Železničkoj stanici, kada se obrušila nadstrešnica, ima nastradalih saznaje reporterka RTV-a na licu mesta. Novinarka RTV-a javlja da je i veliki broj povređenih i da na teren stalno pristižu nove ekipe Hitne pomoći. https://rtv.rs/sr_lat/vojvodina/novi-sad/na-gradilistu-zeleznicke-stanice-u-novom-sadu-obrusila-se-nadstresnica-ima-nastradalih-veliki-broj-povredjenih-(video)_1580998.html
November 1, 20241 yr 43 minutes ago, Sammael said: I ovo su gradili komunisti, samo ne naši: https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/365297/FOTO-Obnova-zeleznicke-stanice-u-Novom-Sadu-tajna-Kinezi-tako-zele-a-ministarstvo-poslusno.html da nisu sklonili ove stubove koji su drzali?
November 1, 20241 yr 40 minutes ago, Filozof manijak said: Gde je onaj @samo_opusteno da izjavi nešto za Dnevnik?! kako ovi grade, je li?!?! Otuzna banalizacija. ''Ovi'' nisu gradili licno nego platili strane kompanije koje se bave tim poslom i sigurno im nije drago sto se to desilo.
November 1, 20241 yr Navodno će MUP objaviti neke podatke uskoro. Ko ima Telekom i može da gleda TV, nek gleda na Newsmaxu, oni sve vreme izveštavaju, a prenose i relevantne objave drugih medija. Edit: Uočena pogrebna vozila preduzeća Konkordija na licu mesta. Edited November 1, 20241 yr by vememah
November 1, 20241 yr Popular Post Ono sto me najvise cini besnim je sto znam da niko nece platiti za ovo.
November 1, 20241 yr Urusila se citava nastresica, neverovatno. Neverovatno. - evo ovde - https://www.instagram.com/p/DB05BxYt7VQ/ Samo da niko nije nastradao ali strepnja mi je dublja od nade :( Tu se ljudi sakrivaju od kise/sunca, staju da sacekaju, popuse cigarete... Opet edit - Edited November 1, 20241 yr by lord_s
November 1, 20241 yr Popular Post 1 minute ago, samo_opusteno said: Otuzna banalizacija. ''Ovi'' nisu gradili licno nego platili strane kompanije koje se bave tim poslom i sigurno im nije drago sto se to desilo. a nadzor i građevinski propisi? i ti si se našao da nekom prebacuješ banalizaciju, đubre snsovsko
November 1, 20241 yr Popular Post Just now, samo_opusteno said: Otuzna banalizacija. ''Ovi'' nisu gradili licno nego platili strane kompanije koje se bave tim poslom i sigurno im nije drago sto se to desilo. Nije im možda drago zbog reakcije javnosti, a za žrtve ih baš briga, kao i u svakom sličnom slučaju do sada. Svejedno ko je angažovan za glavnog izvođača, to se u praksi svodi na angažovanje većeg broja podizvođača (da se ugrade svi zaslužni) bez stručne kontrole.
November 1, 20241 yr @Shan Jan ja ni ne znam koja bi primerena kazna bila za ovo. novcano + robijanje + skidanje sa projekata ako ih ima
November 1, 20241 yr 1 minute ago, Shan Jan said: Ono sto me najvise cini besnim je sto znam da niko nece platiti za ovo. Pravosudni sistem je stvoren da bi se suzbio princip krvne osvete. Izgleda će se opet pojaviti kad se i ona vrati.
Create an account or sign in to comment