November 1, 20241 yr Meni se cini da je nadstresnica ostala, tamo gotovo svako jutro cekam autobus. Svakako su zajebali pri rekonstrukciji. Nema sta drugo da bude.
November 1, 20241 yr 4 minutes ago, bejzbolka said: Javljaju da ima mrtvih i veliki broj povređenih. Ja upravo dobio info da na uregntnu hirurguju Dečje bolnice još uvek nije niko dovežen. E sad, to može biti dobro, a može biti i loše. Da su ljudi još uvek zatrpani u ruševinama npr.
November 1, 20241 yr kazu jedna osoba nastradala daj boze da nema vise ali, ovo je stvarno da covek pukne sve cega se dotaknu postaje prah i pepeo
November 1, 20241 yr Dao bog da je samo jedna. Ne bih da mracim, ali poznajuci taj prostor i po onome sto sam cuo, verovatnije je da bude vise.
November 1, 20241 yr Ja se nadam da ipak mora da se čuje neko pucanje malo pre pada, krckanje, padanje praha, krunjenje, pre samog obrušavanja, pa da su ljudi ustali i sklonili se. Nadam se da je tako bilo, nemam pojma da li greda mogu da tako krcnu ko Prima štapići i padnu u deliću sekunde.
November 1, 20241 yr dok traze ljude u rusevinama novosadske zeleznicke stanice ovo je glavna vest na bedi Edited November 1, 20241 yr by cedo
November 1, 20241 yr 9 minutes ago, Filozof manijak said: treba dopreti do svih ispod šuta i ruševina, tek treba da pristižu informacije Tu je hitna pomoc, gde su bageri, gde je mehanizacija. Kad treba da se asfaltira put u pripizdini da se Vucic pokaze stvore se za sat, gde su u centru Novog Sada?
November 1, 20241 yr samo se nadam da nije kao kad je bio ribnikar pa su celo jutro lagali koliko je mrtvih a mi se nadali da je samo jedna osoba stradala. pet puta sam obrisao psovku
November 1, 20241 yr 16 minutes ago, smooth.Op said: Ja upravo dobio info da na uregntnu hirurguju Dečje bolnice još uvek nije niko dovežen. E sad, to može biti dobro, a može biti i loše. Da su ljudi još uvek zatrpani u ruševinama npr. Sreća u nesreći je da je danas štrajk prosvetara
November 1, 20241 yr Sudeći prema konstrukciji pre i posle renoviranja i mehanizmu loma, ljudi ispod ove nastrešnice su imali samo onoliko vremena da pobegnu kad su čuli pucanje ili otkidanje sa gornjeg učvršćenja prvog čeličnog "štapa", jer nakon havarije prvog "štapa" u jednoj, dve sekunde došlo do lančanog pucanja pričvršenja ostalih "štapova" konstrukcije. Elem, cenim da nisu imali ni dve/tri sekunde vremena da pobegnu odatle.
Create an account or sign in to comment