Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Čekajuci GOAToa na engleskoj travi - Wimbledon 2024

Featured Replies

2 minutes ago, Serena said:

Dal ce Svabo duradi isto Bosovom manekenu veceras, smeskajuci se lepoj Ruskinji u boksu :lolol:

Moj komsija, vrsnjak Pijetrandjelija i dozivotni Fed fan, kaze da ce navijati za Beretinija. Zanima ga sta Novak jos uvek trazi na turu, reko isto ono sto i Fed u njegovim godinama:wicked:

I Tejlor Fric igra u Boss opremi. Uopšte im nisu loše one kaki i kaki/crne kombinacije koje sam video u sezoni trave sada pred Vimbi.

 

Btw, Nina Stojanović o Bosovom manekenu (izvod iz nedavnog intervjua):

 

 

  • Replies 1k
  • Views 55.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Max Morlock
    Max Morlock

    Realno, 15, 16 godina je pezio pred svima i trudio da bude fin, korektan, dobar i svima da ugodi...   Sad mu se može, na vrhu nema nikoga osim njega...nek ih trpa i levom i desnom, ko ih jb.

  • laku noc kljalaši

  • Nolo jednom nogom u finalu.   JEDNOM NOGOM, kapirate?! Ok, sam cu izaci.

Posted Images

Bravo Nina bas to :thumbup: 

 

Bilo bi fer da cujemo sta misli Beretini o Nini.

37 minutes ago, ubibobi said:

A ko je @Tsai-jev govnovalj?

Čekam odgovor od RG :sad:

 

 

Alkaraz

19 minutes ago, Lancia said:

Bilo bi fer da cujemo sta misli Beretini o Nini.

Koga briga za to? 

Pogledala sam prvi deo te epizode sa Ninom, boze koliko povreda i operacija :huh: sirota devojka. 

Skoro naleteh na video o jednoj nasoj odbojkasici, kako je tek ta nadrljala  od operacije kolena za malo da umre od sepse :wacko: 

Mene interesuje :nobles:

Kecmanović :heart:

Bravo Kec!

Dosta mečeva danas u 5 setova. Tomi Pol je prošao dalje, a Kokinakis je izbacio FAA.

Odličan meč je odigrao Kecmanović. Grigspor uopšte nije naivan igrač i ovo je baš velika pobeda za Keca. Sad mu sleduje Švaba na štulicama.

34 minutes ago, Lancia said:

Mene interesuje :nobles:

I bas Beretini da ti kaze :covid19:

 

17 minutes ago, 3opge said:

ko je ta guska?

Mislis na odbojkasicu? 

2 minutes ago, Serena said:

I bas Beretini da ti kaze :covid19:

 

Vidimo se u dvoristu posle casa :dirol:

Prvi brejk u meču tek u drugom setu - Beretini za 4:2.

Dobar tenis se igra.

 

Edit. Odmah i ribrejk. Beretini je prilično pomogao sa dve duple u ovom gemu.

 

Francisko Roig je u Beretinijevom boksu, što je novost za mene.

Edited by Ras

Beretini bolje da nauci da igra bekend, od tolikog izmicanja na forhend ima da mu strada trtica.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.