Jump to content
IGNORED

Čekajuci GOAToa na engleskoj travi - Wimbledon 2024


Ros

Recommended Posts

Posted (edited)
1 hour ago, Arkadija said:

On je baš propao, mislim psihički, posle onog incidenta sa sudijom u Dohi.

Dobro, oproxtili su mu... a uzeo je posle Madrid. Vidim ga još u usponu i sledećih godina možda napadne (mu spopadne) i neki GS ma kako to izgledalo neverovatno.

Wawa je u 30-im uzeo 3 a Rus ima tek 26

Edited by mlatko
Link to comment
17 minutes ago, mlatko said:

Dobro, oproxtili su mu... a uzeo je posle Madrid. Vidim ga još u usponu i sledećih godina možda napadne (mu spopadne) i neki GS ma kako to izgledalo neverovatno.

Wawa je u 30-im uzeo 3 a Rus ima tek 26

Jeste uzeo Madrid, a onda je imao ispade besa na RG-u u, valjda, drugom kolu, kada se ponašao kao malo dete. Bukvalno je sam sebe tada eliminisao.

Psihička stabilnost kod njega je misaona imenica i dok to ne popravi nema mnogo čemu da se nada.

Link to comment
38 minutes ago, Arkadija said:

Jeste uzeo Madrid, a onda je imao ispade besa na RG-u u, valjda, drugom kolu, kada se ponašao kao malo dete. Bukvalno je sam sebe tada eliminisao.

Psihička stabilnost kod njega je misaona imenica i dok to ne popravi nema mnogo čemu da se nada.

+1 Na betonu je teoretski stabilniji ali na šljaci je uzeo svoje 2 hiljadarke zasad

  • +1 1
Link to comment

 

Dzesika je juce eliminisala Vondrusovu koja je bila bas losa. 

A Ivo je te 2003 kroz kvale stigao do glavnog zreba gde ga je u R1 cekao branilac titule Hjuit. Izgubio prvi set sa 61 i dobio naredna 3. Koliko je servis mocno oruzje na travi. 

  • +1 1
Link to comment

Na W pada kisa, igra se samo na dva pokrivena terena. Mlada Rumunka Todoni koja ja u prvom kolu pobedila nasu Olgu igra protiv Coco. Mnogo je slatka i zgodna ali protiv Gof nema velike sanse.

Moram da prokomentarisem i haljinu od Coco, deluje kao da joj je donji deo dva broja veci od gornjeg, prifircan samo sa prednje strane, a sa zadnje samo cto nije spao :lolol:

Link to comment

Heh, nisam znao da je i operacija Novaka na tapetu. Skroz je logicno da foliras povredu i napustis RG u cevrtfinalu. To stvarno nikom ne bi palo na pamet osim Djokovicu.

 

Btw, Ruud i Medvedev na mukama.

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, Serena said:

Nisam znala ko je Napapijri maneken:lolol:

Jel pred ocima lepe Flavije? :wub:

A ko je @Tsai-jev govnovalj?

Čekam odgovor od RG :sad:

 

Link to comment

Dal ce Svabo duradi isto Bosovom manekenu veceras, smeskajuci se lepoj Ruskinji u boksu :lolol:

Moj komsija, vrsnjak Pijetrandjelija i dozivotni Fed fan, kaze da ce navijati za Beretinija. Zanima ga sta Novak jos uvek trazi na turu, reko isto ono sto i Fed u njegovim godinama:wicked:

Link to comment

Nije maneken brenda, nego brend asociram sa Norveškom. A maneken je još od onih fotografija sa kožnom jaknom i iscepanim farmericama i stavom Bate Životinje iz Stefice Cvek.

 

Nisam gledao, samo sam bacio pogled na rezultate.

Počeo sam da gledam Kecmanovića, koji se domogao TB u drugom setu, počeo dobro, pa dozvolio dva minibrejka i onda ih je kiša ponovo prekinula. Igra protiv Grikspura i rekao bih da su mu šanse male.

Link to comment
2 minutes ago, Ras said:

Nije maneken brenda, nego brend asociram sa Norveškom.

Ne znam zasto meni pao na pamet Kokinakis :lolol:

Link to comment
10 minutes ago, ubibobi said:

A ko je @Tsai-jev govnovalj?

Čekam odgovor od RG :sad:

 

Ne secam se stvarno. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...