Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

imamo para kao pleve (platismo obeštećenje za kodija, teo kao 3. plej ima milion po sezoni, platismo divlju kartu milion evra, preveliki broj relativno skupih igrača na poziciji 3 (kalina, gidra, kobra), davidovac ima oko 700k, zadržali smo sve igrače koje smo hteli i podebljali ugovore bokiju, gidri i jagu...) i onda sebi dozvolimo da u sezonu uđemo sa 2 velika "ako". tuga

Edited by Karelia slims
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Karelia slims said:

teo kao 3. plej ima milion po sezoni, 

 

hahah neko te je grdno prevario a ti poverovao.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
19 minutes ago, uini said:

..daklem, ako daum bude dobar za startnog pf-a a plavsic sposoban backup na centru, imacemo ozbiljnu posadu, moze i tako da se gleda.

 

Plavsic nece biti ni prvi ni poslednji igrac koji je docekan sa ogromnom skepsom, koji ce biti pljuvan na pocetku za svaku gresku i propust, a kad se malo navikne na EL intenzitet i pocne da pruza dobre partije, onda ce mnogi posipati pepelom..

  • +1 7
Link to comment

Ne sumnjam da on ima potencijal da vremenom, kaleći se, postane legit backup centar u EL, samo što ćemo do tada mi biti na nekih 10-16 i opet fokus prebacivati na bitnija takmičenja koja slede na proleće.

Edited by VoodooDerina
  • Hvala 1
Link to comment

Ja baš mislim da će Plavšić biti prijatno iznenađenje. I Daum. 

 

Više bi trebalo gledati u smeru da li će CMM i Bolomboj ponoviti prošlu sezonu.

  • +1 1
Link to comment

plavšić jedino i može da bude iznenađenje jer ga niko nije ni gledao, pa je otišao na oi da bi sedeo na klupi, te je i ostao neviđen. da ne pišem da je pešić igrao sa jokićem i milutinovim na 4 i 5 samo da davidovac ne bi dobio minute, jer je očigledno u stanju amatera tamo do aprila, maja.

 

znači da su džikiću (idi gledaj fmp level kompleksa) dali da selektuje unutrašnju liniju zvezde bio bi humaniji.

Edited by Karelia slims
Link to comment
14 minutes ago, Milošica said:

Ja baš mislim da će Plavšić biti prijatno iznenađenje. I Daum. 

 

Više bi trebalo gledati u smeru da li će CMM i Bolomboj ponoviti prošlu sezonu.

 

ja se lozim na dauma vise nego na noge sneki babic 90ih

  • Haha 5
Link to comment

Šteta za Petruševa, ako je definitivno otpao, sa njim bi to bila bombonica od ekipe, nivo iznad. Ne zato što je on nivo iznad, nego što bi lepo zatvorio roster, da svega ima dovoljno :D

 

Ovako je to dosta nategnuto već u startu.

Jbga, ko bi rekao od jednog igrača, i to ne MVP nivoa, može da zavisi toliko. 

 

Link to comment
2 minutes ago, uini said:

 

ja se lozim na dauma vise nego na noge sneki babic 90ih

Najjače kad sam pre neku godinu čekao pljeskavicu kod Mileta u Takovskoj, i priča jedan radnik drugom: "Stiže nam ponovo Sneki Babić po pljeskavicu".

Edited by Milošica
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Ja baš mislim da će Plavšić biti prijatno iznenađenje

Mene je već neprijatno iznenadio pošto ga je nahvatala tvoja bivša Survivor mezimica i influenserka Jovy Tomy, profesionalna sponzy.

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
9 minutes ago, Valkyrie said:

Mene je već neprijatno iznenadio pošto ga je nahvatala tvoja bivša Survivor mezimica i influenserka Jovy Tomy, profesionalna sponzy.

Ja kad kucam Jovy Tomy izlaze gumene bombone a kada dam educated guess I kucam Jovana Tomić, nadam se da je ova pozorišna rediteljka a ne ova druga...

Link to comment

Nadaj se, to čeliči.

 

Nije režiserka.

A saznala sam kad me potegao klikbajt u glavu kao "zbog nje Uroš Plavšić nije otišao na slavlje sa ostalima već otputovao pravo na more".

Mora da se baš zatreskao, jbg 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...