Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

imamo strucni stab

imamo osnovu tima

ocekujemo bolja pojacanja nego prethodne sezone

 

ne znamo jos sigurno koje takmicenje igramo, ali bez obzira na to, ciljevi su jasni:

 

top 4

aba

kls

kup 

  • +1 2
Link to comment
  • Ros unlocked and pinned this topic

@Ros, zasto ga otvori ovako levom nogom :lol: plus najjace da je cilj f4 a nismo usli u plejof od 1976e, jednom sa radonjom.

 

dajte preimenujte ovo u neki prelazni topik, pojacanja, rumorsi, teorije zavere, sta-nam-rade - a da otvorimo topik kako svetosavlje, papci & gusle zahtevaju, kada bude media day za euroleague;

 

tada cemo imati kompletan roster do prve doselekcije a i neko misljenje o dometima, koje je blize realnosti nego 11og juna.

 

a i da se malko lozimo, ovo je bas demoralisuce :heart:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, uini said:

@Ros, zasto ga otvori ovako levom nogom :lol: plus najjace da je cilj f4 a nismo usli u plejof od 1976e, jednom sa radonjom.

 

dajte preimenujte ovo u neki prelazni topik, pojacanja, rumorsi, teorije zavere, sta-nam-rade - a da otvorimo topik kako svetosavlje, papci & gusle zahtevaju, kada bude media day za euroleague;

 

tada cemo imati kompletan roster do prve doselekcije a i neko misljenje o dometima, koje je blize realnosti nego 11og juna.

 

a i da se malko lozimo, ovo je bas demoralisuce :heart:

 

tako radimo oduvek. nista ne diraj...

  • +1 2
Link to comment

^ma ne mogu i da hocu ali ako zelimo iskorak a kao sto je rekao ivo andric,

'Insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results. '

Link to comment
35 minutes ago, Ros said:

ako samo od topica zavisi, onda slaba vajda :D

 

 

mojne posle da se žalimo, kada čovke pročita uvodni post i bude u fazonu, aha, aba-kup-kls je ponovo prioritet

Link to comment

doktor nebojša kad pročita uvodni post ima da zove bagsa u beč, šta da zove, ima da sedne u auto i pravac treći becirk pa na vrata kuc kuc, dobar dan, ja sam nebojša. prethodno će da organizuje medijsku oluju u 4 jutarnja i 3 podkasta u fazonu mali šta su ovi tvoji hteli da kažu ovim skromnim uvodom kad sam sve napravio gromopucatelno, o čemu se radi

 

mada u suštini bolje da budemo smoreni i iznenadimo nego kao preko plota gde samo što nisu zadužili nekog nobelovca da ih uvede u sezonu.

  • Haha 3
Link to comment

istina, ne mogu da kažem da mi nije ok da sused startuje tako što ga pozlaćeni traktor sa dijamantima koji vozi mačkica u tigrastimtm helankama čupa iz mulja dok mi gledamo u zalazak sunca sa cigarilosom u ustima i radžom u ruci

 

još da je je midžetica okačila selfić, otrčao bi do prve kladže da stavim sto kinti na kkp na f4, ovako ću razmisliti

 

 

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Filozof manijak said:

1 brdo, 2 uvodna univerzuma :D

Kažu da patnja inspiriše, vidi se iz priloženog :D

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

 

Tako neka otvaraju tvoji smarači sa voxa, ovde mora da se zna red

 

Ha vidi, na voxu je tradicija da ko otvori Zvezdinu temu do kraja sezone je bivsi na forumu, tako da eto vam sanse kako da se kutarisete npr uinija :eusathink_uc: 
Sala naravno, da bi bio tamo bivsi samo pocni da citas politiku i sve ti se zgadi pa na kraju ti kazu da si zalutao.
Elem, necu o dusevnoj boli, srecna tema svima koji slave, da bude puno :kecman: :cheers3:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

doktor nebojša kad pročita uvodni post ima da zove bagsa u beč, šta da zove, ima da sedne u auto i pravac treći becirk pa na vrata kuc kuc, dobar dan, ja sam nebojša. prethodno će da organizuje medijsku oluju u 4 jutarnja i 3 podkasta u fazonu mali šta su ovi tvoji hteli da kažu ovim skromnim uvodom kad sam sve napravio gromopucatelno, o čemu se radi

 

mada u suštini bolje da budemo smoreni i iznenadimo nego kao preko plota gde samo što nisu zadužili nekog nobelovca da ih uvede u sezonu.

 

doktor nebojsa treba da radi sa uvodnim postom sve ono sto je radio prethodnih sezona :)

 

  • Tužno 1
Link to comment

Top uprkos povredi i prosleđenoj dokumentaciji i dalje u top 10. Znam da se u vezi ACLa napredovalo onoliko, al ovo mi je baš veliko iznenađenje, naročito ako je operacija izvesna.

Link to comment

ja se zaista ne razumem ali koliko shvatam, značajna je razlika između full tear i partial tear, bez obzira na operaciju

a bilo je dosta igrača u poslednjih 10ak godina koji su pauzirali prvu sezonu zbog neke ozbiljne povrede

 

mislim, ovaj draft je ionako ceo mčka u džaku, nema nikoga ko će garantovano biti vrhunski igrač, tako da je opuštenije

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...