Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

10 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Pa kad će?

 

Ne znam ni da li ce, ne zavisi od njega vec od Olimpijakosa. Covek je pod ugovorom s njima.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Lord Stef said:

A iz Olimpijakosa su izgleda naduvali Covica, ako je verovati medijima

 

Predsjednik Olija Covicu - Petrusev je nas igrac i gledajte vas tim

 

Coviculegendo - pa malo je i moj :fantom:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

 

Ne znam ni da li ce, ne zavisi od njega vec od Olimpijakosa. Covek je pod ugovorom s njima.

nista licno protiv tebe, ali juce poslepodne si napisao da ce petrusev uskoro biti ozvanicen na 2 godine. 

 

ja verujem da su veci problem licni uslovi petruseva nego oli. opet podsecam da smo mu dali sansu kad niko ne bi nakon efesa, misko govorio da ce ostati u zvezdi ako ne ode u nba i 4 meseca kasnjije bira oli iako smo i mi bili zainteresovani. verujem i da trazi nacin da dobije sto kraci ugovor, da mu maksimalno damo sansu i da ode nakon godinu dana. i ok je sto on ima svoje ciljeve, ali i mi bismo trebali da stitimo nase.

  • +1 2
Link to comment
On 15. 8. 2024. at 16:39, harper lee said:

Kako stvari stoje Petrusev bi trebalo veoma brzo da bude ozvanicen na dve godine. Price o potencijalnim transferima uvek treba uzimati sa zrnom soli jer nikad nista nije sigurno dok igrac ne stavi potpis na ugovor ali deluje da je to sada i konacno zavrseno. Ovih dana, verovatno u ponedeljak, pocinjemo sa pripremama i verujem da ce Sferopulos zeleti da ga ima od pocetka priprema, tako da me ne bi zacudilo da vec za vikend dobijemo lep poklon iz Atine. Reprezentativci su se vratili i valjda ce da se otrezne do ponedeljka, stigli su u Beograd Bolomboj, Mekintajer i Daum (Bolomboj sa porodicom:wub:), trebalo bi i Jagoslav i Kenan brzo da se prikljuce.

 

Dakle, ako Filip dodje do ponedeljka to je to od rostera za ovu godinu, neka nam je sa srecom. Ovo bi trebalo da bude verovatno najjaci sastav Zvezde koji smo videli verovatno ikada.

 

2 hours ago, Karelia slims said:

nista licno protiv tebe, ali juce poslepodne si napisao da ce petrusev uskoro biti ozvanicen na 2 godine. 

 

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

hvala što si to izvukao.

 

valjda ljudi shvate jednom da insajderi ne postoje već da sa namerom neko pusti neku vest. zbog čega to možemo da pretpostavimo, ali forumaši su neozbiljni sa "deluje da je završeno, petrušev bi trebalo da uskoro bude ozvaničen na 2 godine" i posle 12h "ne znam da li će dođe, pita se oli.". obično nakon toga, u shvru opravdanja informacije idu i nove poluinformacije, a vrlo verovatno i dezinformacije.

 

odugovlači se ovo kao i sa šengelijom, te se nadam da postoji i plan b. ako ne, onda plan c, odnosno da poziciju 3 pokrivaju dobrić i gidra, a da kalina pređe na 4.

Link to comment
On 15. 8. 2024. at 17:12, sasha said:

Ma jok :)

Milosavljević, Milićević, Nikolić, Milivojša , Janković , Karadžić , Bogosavljev, Radović, Petović, Žižić , Kovačević , Avdija.  

 

 

 

Moj omiljeni igrac kad sam bio klinac.

 

Presenta Petrusev, aj nek bude malo posto ovog leta nije bilo puno sem Sengelije za koga smo znali da nece doci.

Link to comment

nema ništa od petruševa

 

oly je u totalnoj drami zbog poverede falla, kažu da je on jedini koji može da čuva lesora i druge centre paoa

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

Opet ulazimo u sezonu sa potpuno sakatim timom  sa jadom ispod koša i opet će biti čuđenje što se od starta juri 50% skor i što će se završiti na dvocifrenom plasmanu.

 

Kao što rekoh, Šengelia->Petrušev->niko, malo spinovanja i vozi.

  • -1 1
Link to comment
8 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Počele pripreme.


Ne svidja mi se ovo, Kvinsi Miler je tako unistio zivot sebi

Link to comment
1 hour ago, Ratamahatta said:


Ne svidja mi se ovo, Kvinsi Miler je tako unistio zivot sebi

 

povreda koja se milleru dogodila nije rezervisana za basket sa drugarima, moze nazalost da se desi bilo gde, od treninga do utakmice.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Ratamahatta said:

Ne svidja mi se ovo, Kvinsi Miler je tako unistio zivot sebi

A jel sme da prelazi preko ulice?

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...