Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

Nema sanse da Teo propusti citavu ABA sezonu, s izuzetkom derbija. Posto ionako nema puno prostora za trening kada krene sezona, utakmice su prakticno treninzi. Moguce da ce preskakati nebitan ABA mec koji sledi posle duplog EL kola, ali sam prilicno siguran da ce igrati solidan broj ABA utakmica. Uz doziranu minutazu naravno..

Link to comment

svakog leta krene briga kako li će da se podele oskudni minuti. onda negd nakon dva metra dana krene ijao kuku maiko, ne igraju ovaj i onaj i ovaj, što nismo kupili još 17 igrača

  • +1 3
Link to comment

Ako sam dobro razumeo, kaže da sa Olijem nisu ni razgovarali?

 

Filip će sam sebe da dovede?

  • Haha 2
Link to comment

Nije valjda da 2024. tražiš logiku u Čovićevim izjavama. Sa Filipom je ovde natezanje, da li traži garantovanu ulogu, da li je dužina ugovora, lova ili NBA izlaz... ili sve zajedno.

 

Samo ne znam koji će u Oliju, nije da ima neku kvalitetnu odstupnicu u pregovorima.

Link to comment
9 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ako sam dobro razumeo, kaže da sa Olijem nisu ni razgovarali?

 

Filip će sam sebe da dovede?

 

sa Miškom se razgovara

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

ne pregovara se sa olijem jer se jos nismo dogovorili sa babom petrusev. da se podsetimo, baba petrusev je izabrala oli kad je mogla da bira izmedju zvezde i olija. sad bi baba ako moze neki ugovor na godinu dana, da opet posle solidne sezone moze da nas napusti.

 

gazda covic se lozi na domace igrace, inace nikakva razlika izmedju babe i npr bena bentila.

  • -1 3
Link to comment
7 hours ago, kralj said:

Nije valjda da 2024. tražiš logiku u Čovićevim izjavama. Sa Filipom je ovde natezanje, da li traži garantovanu ulogu, da li je dužina ugovora, lova ili NBA izlaz... ili sve zajedno.

 

Samo ne znam koji će u Oliju, nije da ima neku kvalitetnu odstupnicu u pregovorima.

 

Ma, ne obracaj paznju na ono sto pisu trolovi sa 30-40 postova, sa Filipom je sve dogovoreno do detalja jos pre nego sto je ekipa otisla na Olimpijadu. Barcokas se popismanio i oko toga je frka, pogotovo sto im se Fal povredio i nece ga biti duze vreme.

Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

 

Ma, ne obracaj paznju na ono sto pisu trolovi sa 30-40 postova, sa Filipom je sve dogovoreno do detalja jos pre nego sto je ekipa otisla na Olimpijadu. Barcokas se popismanio i oko toga je frka, pogotovo sto im se Fal povredio i nece ga biti duze vreme.

 

Ne znam na šta misliš oko trolova, sledim neku svoju logiku, gledam Olijevu centarsku liniju, greota je Filip tu da krpi.

 

Doduše, Barcokas deluje kao paničan tip.

Link to comment
4 minutes ago, kralj said:

 

Ne znam na šta misliš oko trolova, sledim neku svoju logiku, gledam Olijevu centarsku liniju, greota je Filip tu da krpi.

 

Doduše, Barcokas deluje kao paničan tip.

 

Nema nikakvog natezanja sa Petrusevim. Ni oko para, ni oko duzine ugovora, ni oko NBA klauzula, ni oko minutaze, nikakvog.

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...