Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, kralj said:

Ma ne da igra, nego da da versatility na poziciji, u smislu da se dopunjava. Premda ne delim uinijev optimizam.

Da, glup sam, ali se ni sa tim ne slažem…

  • Haha 4
Link to comment
9 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Do jaja, još jedan bivši igrač❤️🤗🥰

Po kojim kriterijuma je igrac sa 32 godine koji je u prethodnih sezoni odigrao sva 34 meča u EL u proseku po 20 minuta i posle toga igrao na OI bivši igrač?

  • Hvala 1
Link to comment

Nije da branim Lakijev (radikalan kao i uvek) stav, ali pretpostavljam da misli na:

- cinjenicu da 32 god nije malo,

- da je ovaj odradio jake ugovore u baskoniji, i pre svega cska i milano,

- da je upitna motivacija za sledeci ugovor, posto ce mu ovaj sad biti jedan od poslednjih u profi karijeri.

 

Ne zeleci da zvucim alavo, ne mislim da je los igrac, ali i ja bih ga radije preskocio.

 

Edited by ZSNj
Link to comment
12 minutes ago, BarryWhite said:

Po kojim kriterijuma je igrac sa 32 godine koji je u prethodnih sezoni odigrao sva 34 meča u EL u proseku po 20 minuta i posle toga igrao na OI bivši igrač?

 

Po tome što mu je šut za tri, koji mu je jelte, forte, u zadnje dve sezone 30%, što je pokretan ko trokrilni orman i što se na ove naše olovno nogaše Luku, Davidovca, Plavšića i Dauma uklapa ko kec na 11.

Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

u zadnje dve sezone 30%

U Milanu retko ko procveta, ne bih toliko uzimao poslednje dve sezone kao reper.

 

Najveći problem mu je što beži od reketa kao đavo od krsta. 

Link to comment

Poenta je - jednostavno nam NE TREBA. Ni takav igrač, ni takav tip igrača. Nama sada na 4 prventstvno treba atletika.

Link to comment
34 minutes ago, VoodooDerina said:

Petrušev "potpisuje" u utorak ili neće uopšte, doktor predsednik zna zašto.

Jel Doktor rekao koji Utorak? :D

Link to comment
15 hours ago, VoodooDerina said:

Ovaj posle filharmonije

Pa da, mora da se javi dan posle sa Filipom, da kaže kako i mi kompletiramo tim.

Link to comment

Čović je već izjavljivao kako Petrušev nije trebalo da ide posle jedne sezone, nego da se dodatno afirmiše u Zvezdi, pa onda NBA. Na stranu što se verovatno ispostavilo da je bio u pravu, radi se o sujetnom malom spletkarošu, moraće Filip da se iskreno pokaje.

 

Slično je bilo kada je Kuzmić išao u Real, a ovaj govorio kako sledeći put Zvezda neće biti tu da mu spašava karijeru.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...