Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

21 minutes ago, uini said:

 

pa to je pre svega vezano za bitnog, top 3 igraca (i istina je); ako neko nece da igra za tvoj klub, najbolje (za klub) je da se nadje alternativno resenje.

pa da, ali klub se tu itekako pita. oni procenjuju šta im se više isplati, pokušavaju da izvuku najbolje iz te situacije i imaju ceo spektar opcija na raspolaganju. od samoubilačkog slanja igrača da trenira sa juniorima na dve godine, kao što su umeli da rade neki naši klubovi kad im se zameri igrač, preko dogovora da se oproste neke plate i uzme neko umereno obeštećenje do otklanjanja razloga nezadovoljstva igrača ili pak držanja u prvom timu dok se ne dobije veliko obeštećenje uz veru da će ostati profesionalan ili samo držanje u prvom timu dok ne istekne ugovor i tek kao ekstrem da ga isplate za ono što je igrao i puste.
 

nije to ovo što Laki piše.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

ko je slao igraca van rostera u aktuelnih npr 5 godina, a da je bitan igrac ekipe? ja se ne secam, uvek se to resi tamo-vamo 

Link to comment
5 minutes ago, uini said:

ko je slao igraca van rostera u aktuelnih npr 5 godina, a da je bitan igrac ekipe? ja se ne secam, uvek se to resi tamo-vamo 

Ne sećam se ni ja da se to desilo skoro na najvišem nivou, preskupi su ti igrači da bi ih plaćali za ništa. Ovako generalno znam da su to radili Ćoki i Danilo Mitrović dok je moja generacija bila u statusu mladih neafirmisanih igrača. 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Heaviside said:

edit: ili recimo Jago...bilo je interesa ovog leta za njega ali niko nije pominjao da se Zvezda nista ne pita 

 

Mi se nismo doslovno ništa pitali, Rusi su hteli da plate otkupnu klauzulu i Jago bi otišao samo tako da nismo izjednačili ponudu. Odnosno, stotinjak hiljada manje nego Rusi.

Link to comment

Uzeh sezonsku. Dvoumio sam se jer sam prosle sezone sa sve sezonskom otisao na 3 utakmice (Monako, Bajern i Virtus) a i ove necu moci na vise od 4-5 ali sam nakon kratke analize zakljucio da ce te pare svakako negde nestate pa je bolje da odu onom kome trebaju, gospodinu Covicu. 

  • +1 2
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

je l' ovo znači da je luka prva četvorka?

 

svakako ima više skila od petruševa fojtman. ali onda treba nekom centru da se zahvalimo i da dovedemo startnu četvorku. ako su fojtmana planirali na 4, bolje i da ga ne dovode, i neka ilić ostane.

  • Hvala 1
Link to comment

Ako dođe Vojtman, Luka više neće imati najsporije noge ABA lige, treba gledati pozitivno :)

 

Vojtman je Tobi, verzija 0.5

Link to comment

voightman je legitimni prangijator za tri i hustler u reketu, meni bi bio sasvim okej u paru sa daumom feat davidovac

  • Haha 1
Link to comment

Pa da, ali šta će nam još jedan koji može da igra u paru sa Daumom/Davidovcm?  
 

Nama ako treba nešto, treba nam neko ko može da igra u paru sa Bolombojem/Plavšićem/Mitrovićem. 

Link to comment

Ma ne da igra, nego da da versatility na poziciji, u smislu da se dopunjava. Premda ne delim uinijev optimizam.

  • +1 2
Link to comment

Samo koliki ce mu biti motiv da ovde da sve od sebe? :S Mada verujem da je jos jedna patka i da se nesto drugo kuva u pozadini. A ako vec ne dodje Petrusev ja bih krenuo u sezonu s ovim sto trenutno raspolazemo pre nego sto bih dovodio Voitmana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...