Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2024/25


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, kralj said:

 

Može da on voli šta god hoće, al nije normalan ako pusti Petruševa.

 

A to da Filip nije savršen igrač, tu si apsolutno u pravu.

 

Nema on šta da ga pušta ili ne pušta, ako Petrušev hoće kod nas, na nama je da platimo otkupnu klauzulu i to je to.

Link to comment

Oprečne informacije, molim obelodanite izvore

 

btw, otkupna klauzula je standardna smao u Španiji i čudilo bi me da Filip ima to u ugovoru sa Olijem

Link to comment
3 hours ago, dragance said:

Vidi Alekse i on peva :D 

I on je kao i Marinković i Bogdanović konvertit.

Link to comment

jel petrusev izistinski dolazi ili smo i dalje na nekom wishful thinking svi pregovaramo nivou informacija? nisam nista pratio osim repke 2x nedelje

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

pre izvesnog vremena, neki novinar na twiteru napisao da su pregovori između zvezde i olija propali, a miško mu odgovorio da ništa nije propalo jer pregovora nije ni bilo. e sad, ne znam kako su neki navijači pomislili da miško ustvari hoće da kaže da je petrušev zvezdin.

 

a i bila je neka slika sa čovićem gde se jasno vidi dobrić, ali ne i petrušev. dobrić nakon toga potpisao, a za petruševa se kao čeka da se završe oi

  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, uini said:

jel petrusev izistinski dolazi ili smo i dalje na nekom wishful thinking svi pregovaramo nivou informacija? nisam nista pratio osim repke 2x nedelje

 

Nista se tu nije promenilo od pre vise od mesec dana kada je Petrusev sve dogovorio sa klubom u slucaju da se Vezenkov vrati u Olimpijakos. Pretpostavljam da decko uopste nije dalje razmisljao o tome jer je imao neke pametnije stvari da radi. On ima svoje uslove prema Olimpijakosu koji su identicni u onome sto je trazio od nas a ticu se uloge u timu i minutaze, pitanje je koliko oni mogu i zele da mu ih ispune. Procitao sam i ja na X-u tu najavu lika koji ima tacne informacije kad su Miskovi igraci u pitanju ali svi smo citali sto puta takve najave oko sto igraca pa se nekad desi a nekad ne.

  • Hvala 1
Link to comment
53 minutes ago, Heaviside said:

Oprečne informacije, molim obelodanite izvore

 

btw, otkupna klauzula je standardna smao u Španiji i čudilo bi me da Filip ima to u ugovoru sa Olijem

 

Mislim da sada doslovno ne postoji igrač u Evropi koji je nema u ugovoru.

Link to comment
10 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Mislim da sada doslovno ne postoji igrač u Evropi koji je nema u ugovoru.

Sve može u dogovoru.

 

Panter i Lidej su otišli bez obeštećenja.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Milošica said:

Sve može u dogovoru.

 

Panter i Lidej su otišli bez obeštećenja.

naravno da moze sve ako na to obe strane pristanu, ali ovo sto Laki prica podrazumeva da svaki igrac u Evorpi u ugovoru ima fiksnu cifru koju kada platis njegov klub se vise nista ne pita. znam da mnogi imaju tako nesto za NBA izlaz i da je u Spaniji to obavezno, ali da "doslovno ne postoji igrac u Evropi" koji to nema je novost za mene. To bi znacilo da Janakopulos moze u svakom trenuntku da dovede bilo kog igraca Olimpijakosa (ako igrac pristane da predje za n puta vecu platu)  recimo ili Zvezda igrace Partizana i obrnuto. Ne vidim zasto bi klubovi toliko masovno pristajali na to da je postalo standard.

 

jel znas ti, jel imao recimo panter takav izlaz i kolika je cifra bila?

 

edit: ili recimo Jago...bilo je interesa ovog leta za njega ali niko nije pominjao da se Zvezda nista ne pita 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Milošica said:

@Heaviside

 

Panter je koliko znam imao za NBA, ali ne znam iznos.

Za NBA da i to obično samo u periodu od mesec-dva između dve sezone 

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ma to da se klub ne pita za igraca pod ugovorom je glupost.

 

 

pa to je pre svega vezano za bitnog, top 3 igraca (i istina je); ako neko nece da igra za tvoj klub, najbolje (za klub) je da se nadje alternativno resenje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...