Jump to content
IGNORED

Kinoteka


zmanic

Recommended Posts

On 5. 6. 2024. at 12:58, Misko said:

Evo treci put,potvrdjujete ono sto rkeoh, Galeb sa budzetom..meni Komarac bio najbolji, ali on tek nikome nije valjao

 

Verovatno je Komarac i bio najbolji kada bi gledali strukturu stenograma, ali kod njega je tako neka frigidna atmosfera bila, plus nije imao 3 gosta u rangu Galebovih. Meni je glavni utisak posle njegovih podkasta bio taj da su mladi umetnici poražavajuće neobrazovani i neinformisani.

 

Ovog iz Buke sam svojevremeno i upoznao, samo nisam odmah provalio. Sa Markovićem je iz respekta još i krenuo korektno, ali kako se oslobađao, bilo je sve gore i gore. Podkast sa Srećkom Horvatom sam ugasio posle 10 min.

  • +1 1
Link to comment

bevc sta god dotakne pretvori u mediokritetsku dosadnu ali prehajpovanu salatu.

 

 

Link to comment
5 hours ago, kralj said:

 

Verovatno je Komarac i bio najbolji kada bi gledali strukturu stenograma, ali kod njega je tako neka frigidna atmosfera bila, plus nije imao 3 gosta u rangu Galebovih. Meni je glavni utisak posle njegovih podkasta bio taj da su mladi umetnici poražavajuće neobrazovani i neinformisani.

 

Ovog iz Buke sam svojevremeno i upoznao, samo nisam odmah provalio. Sa Markovićem je iz respekta još i krenuo korektno, ali kako se oslobađao, bilo je sve gore i gore. Podkast sa Srećkom Horvatom sam ugasio posle 10 min.

Ljuba Bandovic, Tatjana Stankovic, Zdenko Kolar, Bojan Dimitrijevic, Ccai Mihajlovic, Tamara Milanovic mlada, Marija Teuric, Cutura, Sasa Lokner,Luis junior,Ceca Bojkovic, Ghoul, Gile Gojkovic,Vaca Sundjer Bob, Ljilja Blagojevic..imao je i Galeb dobre goste(on pre moze i da pruisti),a li o pojedinim gostima bolje da ne kazem sta mislim, prilicno diskutabilne i kontroverzne osobe su u pitanju, narocito poslednjih godinu dve, kako se budzet pojacao,nisu tema ovde ni Galeb, ni niko od nih,..da li je to povezano, ne znam..

Link to comment
Posted (edited)

Dosadan si ko proliv!

 

Boli me .... šta ti o bilo kom podkastu misliš, ali ne moraš da nam dosadjuješ o tome na topiku gde je, trebalo, da bude tema Kinoteka, filmska istorija i praistorija.... a G.Marković je odabran kao izuzetan svedok sa ozbiljnim argumentima i solidnim retrospektivnim sposobnostima.

 

PS

Kako da promenim naziv topica u

Kinoteka (nije jebo vas Teša u Galebovom podkastu besplatno preko Patreona!)

Edited by zmanic
Link to comment
41 minutes ago, zmanic said:

Dosadan si ko proliv!

 

Boli me .... šta ti o bilo kom podkastu misliš, ali ne moraš da nam dosadjuješ o tome na topiku gde je, trebalo, da bude tema Kinoteka, filmska istorija i praistorija.... a G.Marković je odabran kao izuzetan svedok sa ozbiljnim argumentima i solidnim retrospektivnim sposobnostima.

 

PS

Kako da promenim naziv topica u

Kinoteka (nije jebo vas Teša u Galebovom podkastu besplatno preko Patreona!)

Mene boli k..sta ti mislis o mom postu, ja sam kralju odgovarao, ne tebi..ako sma ti dosadan, slobodno me stavi na ignore, ne vidim da sam te dirao..tako da, odjebi..

Link to comment

Ako čeripikujemo pa svedemo opus na 2 filma Kusto je najtalentovaniji, najbolji GM je Variola, koji je baš spektakularno ostario, posle njega zauvek aktuelni Majstori a Već viđeno je nažalost mnogo slabiji film nego što sam ga pamtio kao klinac, eto sve sam vam rešio 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...