Jump to content
IGNORED

Strana reprezentativna košarka


Hele

Recommended Posts

16 hours ago, Sokrat said:

Nakić, Skroče, Krstulović, Jerkov, Ćosić i Knego. Šestorica.

i Dalipagić sedmi

  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, Hele said:

 

 

Kod nas je mozda Micicu opala kosa, Poku pustio brkove... ne bi znali jer samo mi krijemo sve snimke i treninga i tekmi i svega...

 

 

Izgleda da igramo goli da bismo izgradili hemiju.

 

Zato i otkazaše Turci prijateljsku, a liberalni Holanđani prihvatiše.

  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, omiljeni said:

i Dalipagić sedmi

Dalipagić je etnički hrvat iz Mostara, koji je karijeru napravio u klubu iz Srbije i koji je ostao da živi u Srbiji, tako da sa Hrvatskom nema nikakve veze. Kome bi "pripisao" Nikolu Plećaša, Srbiji ili Hrvatskoj?

 

Mislim, cela rasprava je besmislena, medalje osvojene u doba SFRJ mogu (i treba) podjednako da baštine sve republike i pokrajine. Niko ne može da mi oduzme medalje osvojene na ZOI jer su ih osvojili sportisti iz zemlje u kojoj sam tada živeo i za koju sam tada navijao.

  • +1 5
Link to comment

Plećaš je lički majkan, on bi garant igrao za Srbe da se Tamnica naroda i narodnosti raspala ranije ili da nikad nije ni nastala. Poznajem dosta njegovih rođaka. Sa jednim sam zajedno trenirao i igrao u timu. Ludački talenat za sport. 

 

btw Praja i Mirza su rođaci, relativno bliski. Random baba iz Ljubuškog dala više olimpijaca nego što će ceo Niš u periodu od Milanskog edikta pa do kraja vremena. 

  • Haha 6
Link to comment

Super tekma za sad. Hrvati odlični. Ostvaruje se proročanstvo Rađe, da im Janis neće dati više od 6p.

Link to comment
Posted (edited)

Ja bih razumeo da imaju nesto protiv tri ekipe u grupi generalno iz nekog razloga, ali sada su u kvalifikacijama imali tri ekipe u grupi. I sto onda na OI nisu 4 grupe sa 3 ekipe?

 

Sada opet idu pizdarije sa najboljim treceplasiranim, ko u fudbalu.

 

I onda kao u nasoj grupi u fudbalu, bio drugi ili treci, isto ti je i ides na prvoplasiranog iz druge grupe, a moze da ti se desi i da treceplasiranom zapadne slabiji prvoplasirani.

Edited by Hele
Link to comment
Posted (edited)

Grupe u kvalifikacijama su isto krš, bilo je finog nameštanja u kom pobednik prvog dana izgubi utakmicu drugog dana, ali sa manjom razlikom.

 

Dve grupe po 6 i to je to, ili nek prošire na 16 ekipa pa 4x4 i prve dve da idu dalje.

 

edit: mada sad vrtim u glavi, svi ekipni sportovi na OI imaju po 12 ekipa, to im je valjda "the thing"

Edited by goofs
  • +1 2
Link to comment

Cenim da su to Ameri naredili, da se ne cimaju sa 8 utakmica, ovako je 6, sto je tuga realno.

 

I da, po mom bi bilo jos gore sa 5. Ali mi je i dalje sve bolje od tragikomedije sa najboljim treceplasiranima.

Link to comment
Posted (edited)

Rudiju će ovo biti šeste olimpijske igre, a Ljulju se porodila žena tokom kvalifikacionog turnira na kome je učestvovao. Kakve legende, kapa dole.

 

Šest olimpijada jebote, za neverovati.

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment
9 hours ago, Heaviside said:

Rudiju će ovo biti šeste olimpijske igre, a Ljulju se porodila žena tokom kvalifikacionog turnira na kome je učestvovao. Kakve legende, kapa dole.

 

Šest olimpijada jebote, za neverovati.

jebem ih u usta

 

 

 

 

i svaka im čast

  • Haha 6
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...