Jump to content
IGNORED

Strana reprezentativna košarka


Hele

Recommended Posts

Ne znam da li sam ćorav ili nemamo temu o ovome što je prilično neverovatno.

 

Tema gde će se pisati o svim drugim repstacijama osim naše.

Link to comment

Amerika bas ima vrh tim. Na pleju bi trebalo sve vrh da funkcionise, Kari nije ego manijak, a ni Haliburton i Holidej, podelice lepo role i imaju toliko opcija.

 

Na centru isto, mislim da Dejvis i Adebajo nece imati problem da budu bekap Embidu i da nece praviti probleme.

 

E, sad, 2,3 i 4 su potencijalno problematicni i ako to rese na konju su.

 

Buker i Edvards je ludilo ako prihvate da dele minutazu. Jedan udje, drugi izadje, ne mozes da predahnes sekund, drze tempo ceo mec.

 

Ali imam osecaj neki da ce se dogovoriti njih dvojica i da ce sabijati.

 

 

I onda dolazimo do 3/4 gde su Tejtum, LeBron, Lenard i Durent i gde imaju da dele tih 80 minuta na te dve pozicije.

 

To kako ce se dogovoriti i kakvi ce odnosi biti ce odluciti hoce li sve da razbiju sa minimum 20 razlike ili ce mozda cak i da puknu i ne uzmu zlato.

 

Nama kao Srbiji, ostaje da se nadamo da ce im ego biti preveliki 😁 Mada, ako ispadnemo ranije, onda mozda i bolje da oni uzmu, a mi uzivamo u basketu.

 

 

Link to comment

Ima li sanse da FIBA sudije iskuliraju Embida? 

 

Bilo bi prelepo za gledati da radi sve sto sada radi, a ne dobije nikad faul i bacanja.

 

Plus bi satrao ceo tim takvim potezima.

Link to comment

 

 

buker mi je mozda i najvece razocarenje sezone

pogotovo kako je igrao prosli PO, ocekivao sam da potpuno preuzme ekipu i da budu nezaustavljivi kad krenu da resetaju

 

 

ova americka ekipa ovako po imenima deluje brutalno

ali daleko od toga da tu nema prostora da se raspadnu

na prvom mestu ima nekoliko igraca pred kraj karijere, posebno sto se moze desiti da ogromna vecina ne stigne dalje od prve runde PO (stef nije stigao ni do PO)

ne deluje kao najsrecniji trenutak da se od tih igraca pravi pobednicka ekipa

  • +1 2
Link to comment

Bas je puno mina. Nadam se raspadu 😁

 

Embid u timu je vec dovoljno rizicno, a uz njega je gomila matorih prdonja koji ce gotovo sigurno hteti minutazu i bitnu ulogu, iako je vise ne zasluzuju u tolikoj meri.

 

E, sad, jedino sto su bas toliko jaki da mogu i da si priuste raspad, jedino ako bas ne bude epskih proporcija 😁

 

Ne jure NBA titulu, pa da ih neki Denver pocisti, vec ce igrati protiv repstacija koje su nizem nivou.

Edited by Hele
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...