Jump to content
IGNORED

Strana reprezentativna košarka


Hele

Recommended Posts

Posted (edited)

Pa nisu hravti neka velika sila u kosarci pa da je ovo bas neko veliko iznenadjenje. Pravo iznenadjenje je pobeda Filipina na mecu sa Letonijom i to na njihovom terenu. Evo i Angola se dobro bije sa spancima u prvom poluvremenu.

Edited by Micko8
Link to comment

USA Basketball

 

 

Jesam ih sprdao, ali nije naivno kad ih vidiš ovako na jednom mestu. Valjda se opuste dovoljno protiv neke Kanade da ih zvekne tu jednu utakmicu. 

Link to comment

Ma nema tu leba ako iole ozbiljno pristupe turniru. Mogu da sastave petorku koja će ti dati 140p za FIBA utakmicu i drugu koja će da te zatvori tako da ne vidiš koš, i jedno 30 varijansi između ta dva.

  • +1 3
Link to comment

Mislio sam da ce bar neko otkazati. 

 

Sta ocekivati kad su jos i Embida naturalizovali?

 

Na centru nam je bila eto mozda ta neka jedina sansa da se kaze da smo bolji na nekoj poziciji.

 

Ovako su sad i tu jaci od nas.

 

Embid je bolji igrac od Jokica u jednoj utakmici. Jokic je daleko bolji sveukupno naravno jer Embid nume dobro u kontinuitetu. Ali ovde ce biti jedna utakmica finala.

 

A i da nije bolji, Embid i Dejvis su svakako bolji od Jokica i Milutinova. I jos imaju Adebajora.

Link to comment

Ali koliko je jadan Embiid. Kao kad smo bili klinci pa izmoliš u školskom da budeš u ekipi sa Lemijem i Brzim jer treniraju fudbal. :lolol:

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)
19 minutes ago, uini said:

 

zasto si ih sprdao


U startu su mi delovali dosta matoro, bio kraj sezone, mučili se po playinovima. Desi se, pogreši čovek. Sad mi dovoljno bilo da vidim Jrua i Anta za prpu.

 

Btw, nikad nisam ni mislio da ćemo ih mi izbaciti ali ima ko bi mogao u nekoj varijanti polufinala ili finala. 
 

 

Edited by Amos
  • Hvala 1
Link to comment

^u jednoj tekmi je sve moguce ali za ovakvu ekipu nisu bitne godine; mogli bi u idealnom scenariju, jednom u plavom mesecu, na jednoj tekmi, da ih izbaci ekipa kao sto su prajm shapnci ili da se udruze jokic, luka not mitrovic, wemby i ntilikina i davidovac, @Amos.

Link to comment
24 minutes ago, Hele said:

U finalu mozemo samo mi.


Ma kakvi mi. Nikad nećemo više uzeti jače od srebra. Fiba kletva. 

Link to comment
1 hour ago, Amos said:


Ma kakvi mi. Nikad nećemo više uzeti jače od srebra. Fiba kletva. 


Da smo samo imali neku priliku kada Ameri nisu bili kompletni, oh wait

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Amos said:


Ma kakvi mi. Nikad nećemo više uzeti jače od srebra. Fiba kletva. 

Dobro, ja sam napisao da mozemo samo mi u finalu biti ti koji ce ih pobediti u smislu da ih ne moze niko drugi pobediti u finalu jer do tamo nece ni doci.

Link to comment
Posted (edited)

Ali kad bi vi znali koliko mene nervira što nam ne priznaju zlata. Svake godine zaboravim na to i onda se svako leto ponovo iznerviram. :lolol: Otprilike jedina pozitivna stvar koja nam se dešavala kolektivno u detinjstvu i prc, ne može ni to da imate. 
 

 

Edited by Amos
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...