Jump to content
IGNORED

Ne volim mjuzikle ni bele zimske vragove


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

nikad gledao lalalend. video par inserata i zakljucio da nije za mene. 

 

mama mia je isla jednom na teveu u dnevnom prostoru u kojoj se okupilo drustvo na rucku pa bilo nekih klinki koje su to gledale na kaucu dok smo mi matorci sedeli za stolom i druzili se. malo me zacudilo sto tamo niko ne zna da peva, njacu za medalju. na kraju sam zakljucio da mora da je namerno, nesto kao zika pavlovic - gaga nikolic fazon u kad budem mrtav i beo. nemam drugo objasnjenje. 

Link to comment
2 minutes ago, adam said:

nikad gledao lalalend. video par inserata i zakljucio da nije za mene. 

 

mama mia je isla jednom na teveu u dnevnom prostoru u kojoj se okupilo drustvo na rucku pa bilo nekih klinki koje su to gledale na kaucu dok smo mi matorci sedeli za stolom i druzili se. malo me zacudilo sto tamo niko ne zna da peva, njacu za medalju. na kraju sam zakljucio da mora da je namerno, nesto kao zika pavlovic - gaga nikolic fazon u kad budem mrtav i beo. nemam drugo objasnjenje. 

 

 

Lalallend je bio onako, nije mi popravio raspolozenje. estetski tehnichki savrshen, but... Mlada gospa mi se nije svidela, Gosling shta reci, Gosling jelte.

Ali za Mamma mia pevanje je bilo Ok do Pirsa Brosnana, nateracete me da odgledam sad godinama kasnije i upropastim divna secanja :dry:

Link to comment

Slabo sam gledala zanr, ne volim. Par klasika samo. Propustila i Lalalend.

Ali kad cujem ovu numeru iz All That Jazz sto je Aram postovao, wow, odmah mi se plese, skakucem po kuci :whistling2:

Link to comment
2 minutes ago, aram said:


npr. Kabare?

svaki

 

muzičke numere mu apsolutno ne dodaju na težini, naprotiv samo teraju gledaoca da posegne za

 

  • Haha 1
Link to comment

Cikago i Mulen ruz su dojajani, Lalalend je smorcina teska, a najgora abominacija je ono Les Miserables sranje, kakav pakao, ocaj na n-ti stepen

Link to comment
3 minutes ago, aram said:

ok

 


- bobe šta da radimo? fali nam 20 min da uđemo u producentski standard od 90 min

- ništa, ubudžićemo neke numere

- misliš

- opušteno

 

 

:sleepiness:

 

Link to comment

Cikago Drim je bio do jaja sladoled, mada je Ceri Drim bio bolji s onim kineskim visnjama 

Edited by Ratamahatta
Link to comment

kako vodimo strictly ballroom. ako prolazi kao mjuzikl meni to jedan od najboljih filmova svih vremena.

 

ako ne prolazi onda moulin rouge mada njega ne volim baš toliko ali je svejedno jako dobar.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Midgeta said:

Cikago i Mulen ruz su dojajani, Lalalend je smorcina teska, a najgora abominacija je ono Les Miserables sranje, kakav pakao, ocaj na n-ti stepen

Les Mis, dakle jurila bi ih sve vilama.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Midgeta said:

Cikago i Mulen ruz su dojajani, Lalalend je smorcina teska, a najgora abominacija je ono Les Miserables sranje, kakav pakao, ocaj na n-ti stepen

 

:heart: O da, ih kad je to bilo. Bila sam se naprimala da pevam Mulen ruz numere, to je zvuchalo ne pitaj al ja sma mislila da je dobro :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...