Jump to content
IGNORED

Ne volim mjuzikle ni bele zimske vragove


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Just now, Lancia said:

Opasan si drkos, sad tek vidim da sam i ja mogao da budem u lala lendu, samo me banovali zlotvori.

ma samo ne volim mjuzikle

inače sam duša od čoveka

 

:rolleyes:

 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
On 23. 2. 2024. at 22:52, kud u maglu Simoviću said:

ma samo ne volim mjuzikle

 

 

Nisi jedini, lično ih nikad nisam podnosio, čak ni tzv. klasike, mada mora se priznati da je, za razliku od recimo western-a, izuzetno "žilav" žanr, tako da je čak i Joker 2 mjuzikl.

  • +1 1
Link to comment

to mu dođe deo trenda koji su pokupili iz serijskog programa, kad im zafale minuti da popune sadržaj oni roknu muzičku numeru i kao sve super

 

zaista nikada nisam razumeo potrebu za takvim delom. svaki mjuzikl bi bio bolji kao film da izbace scene sa pevanjem

  • +1 1
  • -1 1
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
41 minutes ago, Jeremija said:

 

 

mada mora se priznati da je, za razliku od recimo western-a, izuzetno "žilav" žanr, tako da je čak i Joker 2 mjuzikl.

 

Možda što je mjuzikl na neki način stariji od filma. Još od evropske antike, dalekoistočnih tradicija pa posle opera, pevanje i igranje je bio deo scenskog izraza a ne žanr sam po sebi.

 

Dosta toga je ciguli miguli i sa pevanjem ko i bez ali recimo Kosa ne bi bila Kosa bez onih songova.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

ja kao ne volim mjuzikle al kad malo razmislim ima ih koji su super, neki remek dela a neki drugi ozbiljno zabavni.  

 

cabaret, blues brothers, all that jazz, victor/victoria, tommy, grease, jesus christ superstar, hair... sigurno sam koji zaboravo.

 

i jedan nas - meni u vrhu nasih filmova - burdus mice popovica... seka :wub:

 

 

a od serija remek dela genijalnog denisa potera al to su tv serije - pennies from heaven, singing detective i nesto losiji lipstick on your collar. 

 

 

 

 

Link to comment

od mjuzikla volim samo la la land, ali ok, ja emu stoun mogu da gledam uvijek (osim u jadnim stvorenjima), a gozlinga volim u svim ulogama (osim u drajvu)

Link to comment
Just now, morgana said:

od mjuzikla volim samo la la land, ali ok, ja emu stoun mogu da gledam uvijek (osim u jadnim stvorenjima), a gozlinga volim u svim ulogama (osim u drajvu)

 

Mamma mia :cry:

  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

to tek ne volem!

 

Gledala milion puta. Tad dechko jednom seo sa mnom kad sam pustila, pa kao ok, nije loshe da pogledam koji ti je ustvari nivo :cry: Vi ljudi ne razumete.

Jednom sam prekookenaski let provela gledajuci prvo hiljaditi put ceo film, a posle premotavajuci delove. Ne znam kako bi mi sad legao, trebalo bi jednom da nadjem i pustim.

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...