Jump to content
IGNORED

Pusto Grčko


Eleniko

Recommended Posts

Klopa izgleda super.
Sta sam hteo da kazem, tvoj avatar je Doreamon, junak japanskih crtanih filmova.
Moja cerka je , mala, to stalno gledala i u Thai i u Japanu.
Kada je videla Mickey Mouse, uzviknula : "Pacov!". Nema kulturnog i soft power Zapada i Amerike u Aziji. Ako i ima, mnogo je manje nego sto Zapad misli da jeste.

  • +1 1
Link to comment

Sahranili smo Niki. Bla nam je komšinica u selu, volela nas je, čak nam je tražila kuću da kupimo kad smo se baš mučili sa time. Poživela je lepih 93, bila je smežurana kao kornjača sa Galapagosa. Nažalost, nije se oporavila od moždanog udara pre mesec dana, porodica je poslala u dom za stara lica da im ne smeta i da tamo umre. Jutros je kovčeg stigao preko celog Egeja na ostrvo u činu mitskog prispeća na večni počinak. Srećan sam što sam jednom kuvao petla iz njenog dvorišta kog smo u slast pojeli. Naravno sa Niki. Slava joj!

 

GWio8PDXUAE0v3h?format=jpg&name=large

  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment

Туче музика из неке таверне, Грк запео из све снаге, а мелодија "Рамо, Рамо, друже мој" :covid19:

Link to comment
On 4.9.2024. at 22:23, dekki said:

Туче музика из неке таверне, Грк запео из све снаге, а мелодија "Рамо, Рамо, друже мој" :covid19:

 

da, to je izgleda neki grčki tradicional, na tasosu preko puta našeg hotelčića ima taverna gde sviraju od četvrtka do nedelje, između ostalih i tu pesmu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...