Jump to content
IGNORED

Telekomunikacije


vememah

Recommended Posts

2 hours ago, Sludge Factory said:

Nadao sam se da SBB pokrene svoju mobilnu telefoniju, ali jel bese bilo price da im nije bilo odobreno od strane ne znam koga? Inace sam i dalje jedan od dinosaurusa koji koriste pripejd mobilni, uplacujem kredit na trafici (nazalost u mts-u) i ne zelim da predjem na postpejd ni kod jedne od postojecih operatera, a zelim i da izadjem iz mts-a. Kolke su sanse da se to desi a da ne bude to sa jetelom? Nula, verovatno. 

 

Ima nas dinosaurusa jos..

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Ja sam postao smart tek pre koju godinu..

 

I ja, 2019.

  • +1 2
Link to comment
17 hours ago, vememah said:

Režimski mediji su pre 3 meseca tvrdili da BC partners želi da proda Junajted grup, ali da zbog Šolakovog ponašanja nema kupaca:

republika.rs/vesti/politika/492873/dragan-solak-junajted-grupa
informer.rs/vesti/drustvo/854537/junajted-grupa-solak-telekom-srbija
politika.rs/sr/clanak/588587/Junajted-Grupa-na-dobosu-niko-ne-zeli-sa-Solakom

 

Vest iz Vremena je manje-više prepisana ova vest grčkog medija od pre nedelju dana:

https://www.moneyreview.gr/business-and-finance/business/136975/politirio-stin-united-group-vazei-i-bc-partners/

 

ovo jeste delimicno istina, zaista nema previse potencijalnih kupaca za asset kakav je ug.

prethodni put je bcp ostao sustinski sam u procesu i tu je bila poprilicna frka. 

s druge strane, svi fondovi koji su ulazili i izlazili iz ug su se uneredili od para, sasvim izvesno se to biti slucaj i za bcp.

Link to comment
  • 1 month later...
Posted (edited)

Korisnik poglavica na RTV forumu:

 

Quote

Telekom Srbija trenutno ima "poteškoće" u funkcionisanju servisa, generalno svega osim samih servisa za internet, pozive i tv.

Ono što ne radi:
- bilo kakva provera stanja
- svi "self care" portali
- uvid u listing
- call centri i mts i supernova
- dopuna prepaid kredita (i online i na trafikama)
- podnošenje žalbi
- promena statusa korisnika

 

Edited by vememah
Link to comment

Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić hvali se poslovnim rezultatima u 2023. i činjenicom da je EBITDA grupacije veća od polovine ukupnih prihoda.

 

Quote

Na nivou grupe „Telekom Srbija” ostvaren je ukupan prihod od 230,7 milijardi dinara, što je povećanje od 41 odsto u odnosu na 2022. godinu. EBITDA (profit pre amortizacije i kamata) iznosila je 128 milijardi, što je povećanje od 88 procenata u odnosu na prethodnu godinu, sa neto dobiti od rekordnih 49 milijardi dinara [što je povećanje od preko 1300%, pošto je u 2022. neto dobit grupacije bila 3,47 milijardi dinara].

https://24sedam.rs/biznis/privreda/293901/vladimir-lucic-o-prihodima-telekoma/vest

Link to comment
  • 2 weeks later...
Posted (edited)
Quote

Telekom Srbija će od 15. maja početi sa akcijom koja će obradovati lojalne korisnike ove mreže, a u okviru koje će oni dobijati poene koje će moći da menjaju za veoma kvalitetne nagrade, izjavio je danas generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić.

"Svako od korisnika će, zavisno od broja godina, od toga koliko dugo je korisnik, koliki mu je račun i koji nivo usluge koristi, dobijati poene na osnovu kojih će osvajati dobre nagrade", rekao je on za TV Prva.

https://www.b92.net/biz/srbija/vesti/15257/lucic-telekom-srbija-od-15-maja-nagraduje-lojalne-korisnike-video/vest

Edited by vememah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...