Jump to content
IGNORED

na putu za Eldorado, stanica 1 - Australian Open 2024


Ros

Recommended Posts

Slabo pratim, ali ovako površno mi deluje da je njoj ta "ideologija" bila sredstvo da dođe na vlast, a da je u praksi to druga priča?

  • +1 3
Link to comment
6 hours ago, peralozac said:

Nego @Ros, hoćemo sad da ispoštujemo Sinera i FO temu nazovemo stanica 2?

 

necemo. kljako je nas. neka zudtirolci na svom ppp-u prave sebi topike kakve oni hoce.

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Milošica said:

Slabo pratim, ali ovako površno mi deluje da je njoj ta "ideologija" bila sredstvo da dođe na vlast, a da je u praksi to druga priča?

Ni prva ni poslednja. Ali ova vrsta metamorfoze iz antisistemskog borca I postfasiste u evropsko I atlantsko poslusno kuce se nije dugo videla. Ako nista bar ne rizikujemo “povratak fasizma”. Najbolje od svega je sto bi po istrazivanjima jos ubedljivije pobedila na novim izborima. Eto i italijanski Mile ima pamcenje akvarijumske ribice. Doduse, ima I izgovor da je u poslednjih 10 godina isprobao sve glasacke mogucnosti. Nema partije koja nije bila na vlasti i uvek isto. Ja prelazim u apstinenciju od sledecih izbora.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, Sandradjer said:

Neko se bas navukao na parmezan :)

 

Eh sad, predložio bih ja isto i za Medu, pa bi me optužila da sam se navukao na votku, ali to bi bilo pogrešno jer sam pio margarite :D 

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, peralozac said:

 

Eh sad, predložio bih ja isto i za Medu, pa bi me optužila da sam se navukao na votku, ali to bi bilo pogrešno jer sam pio margarite :D 

Za FO,uz parmezan ce dobro ici caberne sovinjon sto se pica tice :)

Link to comment

FO i WB ovde padaju u sred hladnih zimskih noći, ništa hrana, samo konjačići (za FO) i viskičići (za WB). Ždranje je rezervisano za USO, finale pada ujutro pa uvek bude neki produženi doručak za šampione. Bez alkohola :)

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Poludziber said:

Ni prva ni poslednja. Ali ova vrsta metamorfoze iz antisistemskog borca I postfasiste u evropsko I atlantsko poslusno kuce se nije dugo videla. Ako nista bar ne rizikujemo “povratak fasizma”. Najbolje od svega je sto bi po istrazivanjima jos ubedljivije pobedila na novim izborima. Eto i italijanski Mile ima pamcenje akvarijumske ribice. Doduse, ima I izgovor da je u poslednjih 10 godina isprobao sve glasacke mogucnosti. Nema partije koja nije bila na vlasti i uvek isto. Ja prelazim u apstinenciju od sledecih izbora.

Jesi video blamazu na samitu Italija Afrika? 

Inace Sinera jedni dizu u zvezde, a drugi se pitaju zasto ne placa porez u Italiji nego u Monaku :rolleyes: kao da mi ovo poznato od nekud. 

Link to comment
  • Krošek unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...