Jump to content
IGNORED

Cene roba i usluga u Srbiji


eumeswil

Recommended Posts

Meni meso iz Lidla jako čudno miriše dok se prži i izbegavam ga.

Jednom sam bila prisutna kad su ostavili otvorena vrata magacina dok su iznosili meso i gospode bože, kakav neprijatan miris se širio odande...kasirka je dobacila koleginici da pojača osveživač prostora.

Ali mlečni proizvodi, čokolade, peciva, pa i sladoled, 7 bambija.

 

U Svetoforu sam uzela odličan, a povoljan liveni tiganj za palačinke. Obožavam ga. Slatkiši ne, sokovi ne, ništa mi se nije dopalo.

U stvari, ne, bile su neke čokoladne karamele/praline koje su mi se svidele. Idem u petak, pa ću proveriti čega još ima. Neko, možda Valk, zaboravila sam, jednom je pohvalio njihov namaz od maka. 

  • +1 1
Link to comment

Da, da, u pravu ste, verovatno odatle miomirisi...do Lidla nikad nisam kupovala upakovano meso, samo direktno kod mesara kog znam, pa uvek preporuči dobro i sveže.

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, Klara said:

Meni meso iz Lidla jako čudno miriše dok se prži i izbegavam ga.

Jednom sam bila prisutna kad su ostavili otvorena vrata magacina dok su iznosili meso i gospode bože, kakav neprijatan miris se širio odande...kasirka je dobacila koleginici da pojača osveživač prostora.

O kom Lidlu se radi, ako nije tajna?

 

Koliko znam, Lidl se drži hladnog lanca kao svetog pisma. Moguće da u tvom lokalnom Lidlu nešto ne štima (radnici, frižider).

Link to comment

U Save Maškovića. Ne znam šta ne štima, ali znam više ljudi kojima je neugodan miris Lidlovog mesa dok ga spremaju, a ponekad i ukus. 

Link to comment

Pisao već par puta...Đurđević nije prolazio audite kao dobavljač za jednu ozbiljnu firmu i to u više navrata i iz više pokušaja. Padao po više osnova.

E sad, to je bilo poslednji put pre 4,5 god...moguće da se nešto promenilo od tada ili je Lidl prilično fleksibilan.

Pouzdano znam da je i Lidl i u DE ima(o) problem sa mesom. Nešto tu ne fercera kod odabira dobavljača definitivno.

Kod nas, samo piletina i ćuretina kao i riba...ostalo stop.

  • +1 1
Link to comment

Ja sam bas naleteo na pokvarenu ribu i piletinu u Lidlu. Ne bih se uopste igrao sa svezim proizvodima kod njih.

Link to comment
1 hour ago, Barti66 said:

Pisao već par puta...Đurđević nije prolazio audite kao dobavljač za jednu ozbiljnu firmu i to u više navrata i iz više pokušaja. Padao po više osnova.

E sad, to je bilo poslednji put pre 4,5 god...moguće da se nešto promenilo od tada ili je Lidl prilično fleksibilan.

Pouzdano znam da je i Lidl i u DE ima(o) problem sa mesom. Nešto tu ne fercera kod odabira dobavljača definitivno.

Kod nas, samo piletina i ćuretina kao i riba...ostalo stop.

 

Ja sam kupovao meso u Lidlu u Bugarskoj, i bilo je odlično. Definitivno je do dobavljača.

Link to comment

U Lidlu kupujem najviše povrće, ponekad nešto mlečno, meso nikada.

Pamučne stvari su super.

Najudobnja pidžama u životu, koštala 1200 dindži.

Link to comment

U pogledu mesa, mislim da ništa ne može biti gore od mesa u Amanu, njihov brend Bravo i meso u Matijeviću. Ovi ruski marketi kao što su Mera i Svetofor su možda jedino za slatkiše ok i to neke. A da nas deru na maržama deru nas.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...