Jump to content
IGNORED

Cene roba i usluga u Srbiji


eumeswil

Recommended Posts

Lepo ja kazem, kupujte direktno od ljudi. Imaju oni mali proizvodjaci, cak sam i topic napravio. Em bolji kvalitet em jeftinije.

 

Supermarkete i njihove dogovorene cene ostaviti da se udave u neprodatoj robi.

  • +1 1
Link to comment

meni je misterija cena taksija u beogradu. ja poredim najvise sa pekingom i moskvom, gradovima koji su znacajno skuplji ali sa mnogo jeftinijim taksijem. 

 

mobilni internet za turiste u srbiji je sramotno los i skup. 

 

iz dobrog  jeftinog ostali samo cevapi i burek, sto je meni svakako dovoljan razlog da dodjem treci put ove godine :D

Link to comment
39 minutes ago, banecare1 said:

meni je misterija cena taksija u beogradu. ja poredim najvise sa pekingom i moskvom, gradovima koji su znacajno skuplji ali sa mnogo jeftinijim taksijem. 

 

mobilni internet za turiste u srbiji je sramotno los i skup. 

 

iz dobrog  jeftinog ostali samo cevapi i burek, sto je meni svakako dovoljan razlog da dodjem treci put ove godine :D

У Београду такси до прошле године није поскупео од 2013, а и сада није страшно скуп. Јел си га преко јандекса наручивао?

Link to comment
1 minute ago, Hamlet Strašni said:

У Београду такси до прошле године није поскупео од 2013, а и сада није страшно скуп. Јел си га преко јандекса наручивао?

uglavnom koristim yandex jer vec imam app na telefonu.

 

 

Link to comment

Значи плаћао си регуларне цене. Која је разлика у цени у односу на Москву?

 

Иначе, таксисти овде сви кажу да се Руси јако буне кад се одступио од јандексове руте са апликације (која је често нерационална). Сад ми је јасније зашто. 

Link to comment

Pa ovde je samo start toliko. Cene odredjuje grad Beograd, Yandex doda nesto malo svoga al to ti je sto ti je. Nema prevare, jednostavno je skupo kao sto je sve postalo jebeno skupp u Beogradu.

 

Ja zadnjih godina sam samo u Stolkholmu naisao na vece cene, sve ostale destinacije a bilo ih je ihaha su bile slicna cena ili jeftinije.

Link to comment
Just now, Hamlet Strašni said:

А јел проблем добити такси? У Москви

sa ovim aplikacijama nije problem godinama vec.  pre (pogotovo devedesetih) je svaka voznja bila mala avantura jer se islo iskljucivo stopiranjem 

Link to comment
8 minutes ago, Shan Jan said:

Pa ovde je samo start toliko. Cene odredjuje grad Beograd, Yandex doda nesto malo svoga al to ti je sto ti je. Nema prevare, jednostavno je skupo kao sto je sve postalo jebeno skupp u Beogradu.

 

Ja zadnjih godina sam samo u Stolkholmu naisao na vece cene, sve ostale destinacije a bilo ih je ihaha su bile slicna cena ili jeftinije.

Zato što smo mi ekonomski tigar. 

 

  • +1 2
Link to comment
Just now, banecare1 said:

sa ovim aplikacijama nije problem godinama vec.  pre (pogotovo devedesetih) je svaka voznja bila mala avantura jer se islo iskljucivo stopiranjem 

Ја сам био у Москви 1988 и сећам се  да су нам домаћини рекли за стопирање, па нас је неки лико возио али смо морали да сачекамо док скокне до радње да купи нешто.  Таксисти нису хтели да возе по таксиметру него си морао да се договориш пре вожње. :)

 

Јандекс је и овде јако добра ствар, али када је гужва лако се деси да се не нађе такси.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...