Jump to content
IGNORED

Cene roba i usluga u Srbiji


eumeswil

Recommended Posts

49 minutes ago, le petit nicolas said:

a kakav je onaj ruski semafor?

 

poz

na osnovu jednog ulaska u isti stekao sam utisak nemački lidl vs. ruski semafor

 

skladište robe upitnog kvaliteta, ja tamo ne bih uzeo ništa prehrambeno za osobe koje mi znače nešto u životu. kolega uzeo hranu za psa koju pas nije hteo ni da primiriše, a za čokoladice kojima smo se zasladili raspali swisslion je lindt glavom i bradom

 

 

eventualno hemija za kuću(i to ne ona za pranje rublja ili sudova)

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ja sam kupovao jednom u Mere. Otrovao se od njihovih cokoladica. Hemija loseg kvaliteta. Jedino semenke bile ok.

Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

na osnovu jednog ulaska u isti stekao sam utisak nemački lidl vs. ruski semafor

pa, onda da i ja pocnem da vucem kad dolazim gore. :cry:

ovde najavljuju (vlada) neko smanjenje trgovinskih marzi za 500 svakodnevnih proizvoda, od septembra. 

kad je to poslednji put bilo, moglo se ziveti.

 

poz

Link to comment
48 minutes ago, Sestre Bronte said:

to ću imati prilike da proverim nikad

smatraj se podrzanim. ostani na pasnjacima, ionako si upao u temu ko slon u staklarsku radnju sa svojim zivotnim preferencama.

 

poz

Edited by le petit nicolas
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, le petit nicolas said:

a kakav je onaj ruski semafor?

 

 

Odličan, pusti kumsa snobaru. Pola Petrovca na Mlavi kupuje tamo, i još su živi

  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

Odličan, pusti kumsa snobaru. Pola Petrovca na Mlavi kupuje tamo, i još su živi

bili mi neki gosti i ostavili tri konzerve mesnog nareska iz semafora. posto mi to inace ne jedemo (samo prsut, snobare :nobles:) kucici pojeli, sve im pucalo iza usiju. eno, trce po dvoristu, zdravi, veseli. :D

 

poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

Fora je što mi kao kupci mislimo da nam prodaju robu boljeg kvaliteta ako rafovi šljašte i deru nas cenama (kao u Lidlu u npr), ili još gore ako smo ideološki ostrašćeni pa naša noga neće kročiti u rusku prodavnicu. (Naravno, ovo niko javno neće priznati, ali je vrlo očigledno)

Link to comment

pa i ne, fora je da kupiš sok mešan veslom u kadi, od firme koja od kontrole ima ništa, a od higijene ima ženu koja dođe dva puta mesečno

 

isplati se pakovanje koječega, uvezu kamion pirinča, kako i gde se pakuje nije važno, miševi i tako najviše vole puding od vanile

Link to comment

da,dosta je diskutabilnih stvari sa tim Svetoforom ali bude par stvari da se probere...mada zbog toga se ne vredi cimati..

ali meni je u drugoj ulici pa i tako retko odem...ali semenke i orasasto je jeftinije,urme,imaju neke ok tortilje i par mlecnih proizvoda.. ostatak u onoj hladnjaci je sa biljnim uljima 

  • +1 1
Link to comment

hvala svima na utiscima i informacijama. pitala sam, nisam znala, a moj novcanik nema ideologiju.

 

poz

  • +1 1
Link to comment

Tečni detardžent za veš i neki omekšivač, još se nisam pretvorio u Fredi Krugera

U Lidlu sam npr video mišju familiju, i kupio pokvareno sveže meso.

Link to comment

i ja sam u lidlu jednom kupila neko mleveno od kog je musaka imala neobican ukus. ne kao pokvareno, nego... kao planinsko vs. ravnicarsko jagnje. onda sam se vratila mesari pokrajac na cvetku.

ali neke mlecne stvari, mileram i slicno, su bili ok. tamo odem sama jer juniori kupuju one cokoladne, valjda poljske, bombone na kilograme. :s_w:

 

poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...