Jump to content
IGNORED

gosti koji ne vole da jedu...


Zverilla

Recommended Posts

11 hours ago, Klara said:

Ovo. Mnogo me živcira kad sva srećna dočekam gosta, spremna za kafu, kapućino, pecivo, kolače, kuvanu hranu...a taj mi kaže ''E, ja ću samo čašu vode''.

ČAŠU VODE.    Č A Š U  V O D E, sunce ti neavanturističko poljubim. Pa kakav li si monoton u ostalim hedonističkim prilikama, jbte.

uf, imam u životu jednu takvu a dragu.kad odem kod nje i muža joj od ptice mleko da tražim imala bih, uvek u frižideru pivo za mene, kad odem na slavu tu su đakonije razne. ali, kadadođu kod nas, svi svašta pijemo, po želji, ona samo ČAŠU VODE. kiselu? iz frižidera? ma samo iz česme.

 

svi s kojima sam znaju da ne jedem divljač i jaretinu. u vezi je sa stavom. za ostalo, nema problema.

  • +1 1
Link to comment

Ja kad idem u goste ljudi vec znaju da treba da me docekaju koka kolom. Praaavi prijatelji imaju zero.

 

Ja pak uvek spremim svega previse pa mi ostane. Za hranu se pobrinem al alkohol bas zna da stoji jer nit zovem cesto goste nit ga pijem sam. 

 

Jedino sam se jednom zajebo za drugarice. Ja sve racunam koje ce vino da piju dame a one se pobise oko jedinog likera koji sam imao.

  • Haha 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Domaćina koji bi mi ponudio samo Zero bih smatrao krvnim neprijateljem i prenosio bih zavet osvete s kolena na koleno i na njegove i na svoje potomke.

Edited by napadaj
  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...