Jump to content
IGNORED

gosti koji ne vole da jedu...


Zverilla

Recommended Posts

Ja u gostima ne volim da jedem, osim mozda slatko. Samo kucna radinost, restorani i dostava. A vecere kod drugih samo kad bas mora. A to je zato sto sam control freak i volim da imam uticaj na to sta cu da jedem i kako da se spremi. Zapravo, kad razmislim, cak ne volim previse ni da idem po kucama, uglavnom se smorim, uvek sam pre za nalazenje napolju. 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Kampokei said:

Ja u gostima ne volim da jedem, osim mozda slatko. Samo kucna radinost, restorani i dostava. A vecere kod drugih samo kad bas mora. A to je zato sto sam control freak i volim da imam uticaj na to sta cu da jedem i kako da se spremi. Zapravo, kad razmislim, cak ne volim previse ni da idem po kucama, uglavnom se smorim, uvek sam pre za nalazenje napolju. 

Malo ti je ovo kontradiktorno :)

  • +1 3
Link to comment
5 hours ago, Kampokei said:

Ja u gostima ne volim da jedem, osim mozda slatko. Samo kucna radinost, restorani i dostava. A vecere kod drugih samo kad bas mora. A to je zato sto sam control freak i volim da imam uticaj na to sta cu da jedem i kako da se spremi. Zapravo, kad razmislim, cak ne volim previse ni da idem po kucama, uglavnom se smorim, uvek sam pre za nalazenje napolju. 

 

ispostuj domacina ako si mu vec usao u kucu

  • +1 3
Link to comment

Ja pijem kafu samo koju ja skuvam. Pijem i druge, ali ne brojim da sam pila. 

U stvari, pijem kod sestre i mame. One znaju kako treba, istu smo školu kafe prošle

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
20 hours ago, Zverilla said:

Dragi gost ne jede 

 

paradajz

  Reveal hidden contents

Ali sve udavi u kečapu

 

Upoređuješ paradajz spremljen na različit način. : D
Recimo, ja volim paradajz, ali ne volim sok od paradajza. Mogu da ga pijem ako mora (generacija ''deca gladuju u Africi, jedi to'':dry:), ali baš nešto ne bih posegla za njim.
Kao i soja, obožavam da grickam pečenu, a mnjaaah mi je sojino mleko.

 

3 hours ago, ultra plasticni said:

 

ispostuj domacina ako si mu vec usao u kucu

 

Ovo. Mnogo me živcira kad sva srećna dočekam gosta, spremna za kafu, kapućino, pecivo, kolače, kuvanu hranu...a taj mi kaže ''E, ja ću samo čašu vode''.

ČAŠU VODE.    Č A Š U  V O D E, sunce ti neavanturističko poljubim. Pa kakav li si monoton u ostalim hedonističkim prilikama, jbte.

 

 

 

  • Haha 4
Link to comment
2 minutes ago, Klara said:

 

Ovo. Mnogo me živcira kad sva srećna dočekam gosta, spremna za kafu, kapućino, pecivo, kolače, kuvanu hranu...a taj mi kaže ''E, ja ću samo čašu vode''.

ČAŠU VODE.    Č A Š U  V O D E, sunce ti neavanturističko poljubim. Pa kakav li si monoton u ostalim hedonističkim prilikama, jbte.

 

 

 

Kad imam neka očekivanja od gosta, obično spremim bolonjeze.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...