Jump to content
IGNORED

Tenis za meraklij(k)e


Recommended Posts

Ovo može na meraklije tematski. Malo je previše egzotično za moj ukus, ali objektivno može ovde. Za ljubitelje lika i dela pitanjce u spoileru.

 

E4aJvucWQAUpifj?format=jpg&name=large

 

Spoiler

Jel ovo modus operandi nekoga ko je stidljiv, introvertan i na granici nervnog sloma?  Pitam za druga....

 

Link to comment

Imala je ona par fotki na instaću koje su solidno sexy, meni barem, noge, butinice, bataci u prvom planu, onako, solidno otkrivajuće.

Što se tiče ovoga, jbg, malo u studio, ona i fotograf, dobije tipa 50, 100 soma za set, ko zna, kontam da toliko može da izdrži.

Link to comment

zasto si stavio u spojler tu odvratnost :puke:

onoliki klinicki depresivci, pa nasmejani na fotkama

moze biti i bipolar, borderline, svasta moze da bude

kontam da te je prodala na kladzi za masne pare, ne vidim drugi razlog za ovoliko hejtanje

  • +1 3
Link to comment

Budalaština, babe i žabe. U studiju je sama sa fotografom i možda još par ljudi (šminker, asistent), radi svojim tempom, radi samo ono šta hoće, KZŠ predstavlja sasvim druge okidače, ko je bio ispred kamere i morao da priča u mikrofon zna koja je razlika.

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

zasto si stavio u spojler tu odvratnost :puke:

onoliki klinicki depresivci, pa nasmejani na fotkama

moze biti i bipolar, borderline, svasta moze da bude

kontam da te je prodala na kladzi za masne pare, ne vidim drugi razlog za ovoliko hejtanje

 

Bože sačuvaj, ženski tenis nikad ne stavljam na tiket. Samo ne kupujem taj njen narativ koji pokušava da proda. Devojka je PR mašina i našla je novu kravu muzaru gde će skupljati PR poene. Prvo je bio BLM, sad ovo oko presica. Više PR poena, unosniji sponzorski ugovori.  Ne verujem da neko može biti naivan da pada na njenu priču. 

  • +1 2
Link to comment

A inače bi bila prvi favorit za osvajanje W !? Da nije otkazala. Ma daj... Više dobija odustajanjem, nego što gubi.

 

Kad na USO uradi ovo što je uradila na RG ( ali neće, igraće ko bela lala i neće biti problema sa presicama  )  onda ću reći "Jeo sam govna..."i dalje monolog iz Balkanskog Špijuna, kako već ide. Do tada kontam da mogu da imam stav o njoj i njenim potezima. 

Link to comment
Just now, Jean-Luc Picard said:

A inače bi bila prvi favorit za osvajanje W !? Da nije otkazala. Ma daj... Više dobija odustajanjem, nego što gubi.

 

Kad na USO uradi ovo što je uradila na RG ( ali neće, igraće ko bela lala i neće biti problema sa presicama  )  onda ću reći "Jeo sam govna..."i dalje monolog iz Balkanskog Špijuna, kako već ide. Do tada kontam da mogu da imam stav o njoj i njenim potezima. 

 

Ovo je javni forum, naravno da možeš da imaš javni stav, u koji mi, kolege forumaši, isto ovako javno možemo da ti se poseremo. 

Link to comment
Just now, Jean-Luc Picard said:

Samo ti seri. Ko zadnji sere, najslađe sere....ili kako ide već ona narodna poslovica. 

 

Sve ok, poštujem doslednost i odlučnost u tvojim stavovima, samo malo te jebe logika i zdrav razum. :)

 

Link to comment

Jel smeš opkladu da će USO igrati i da će najnormalnije održavati presice, kao da ovih dva meseca RGa i W-a ne postoje?

Link to comment
17 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Jel smeš opkladu da će USO igrati i da će najnormalnije održavati presice, kao da ovih dva meseca RGa i W-a ne postoje?

Pa malopre si napisao da se ne kladiš na teniserke :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...