Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)


Milosh76

Recommended Posts

9 minutes ago, copkillah said:

 

Da mi je znati po kom kriterijumu je Liverpul u elitismo spektru :lol:

 

A i Partizan onoliko desno, mislim jasno mi je da su to merili prema "najvernijima", ali brate... :lol:

 

Pa sadasnju Zvezdu jesu strpali dovoljno desno kad uzmes sve u obzir. Za Partizan ne znam, ne bih rekao da se previse razlikuje, al niti znam, niti pratim, a nisam bas objektivan.

Ovo elitisticki/proleterski je teze malo postaviti. Razlicita drustva, standard, nema nekog pravila, kod nas pogotovo, oko toga iz kojih slojeva dolaze navijaci.

Takodje, nisam siguran da kod nas postoji preveliki jaz medju politickim uverenjima najvernijih i ostatka tribine. Iz pozicije jednog ne bas tipicnog navijaca Zvezde voleo bih da je situacija drugacija, al strepim :)

Link to comment
2 minutes ago, MeanM@ said:

Pa sadasnju Zvezdu jesu strpali dovoljno desno kad uzmes sve u obzir. Za Partizan ne znam, ne bih rekao da se previse razlikuje, al niti znam, niti pratim, a nisam bas objektivan.

Ovo elitisticki/proleterski je teze malo postaviti. Razlicita drustva, standard, nema nekog pravila, kod nas pogotovo, oko toga iz kojih slojeva dolaze navijaci.

Takodje, nisam siguran da kod nas postoji preveliki jaz medju politickim uverenjima najvernijih i ostatka tribine. Iz pozicije jednog ne bas tipicnog navijaca Zvezde voleo bih da je situacija drugacija, al strepim :)

 

Partizan je bilo idealno staviti na sredinu Y ose, jer koliko imaš i ovih što vuku udesno, toliko imaš i ovih što vuku ulevo. Problem je što su ovi desni glasniji. Zvezda je uvek bila desničarskija, tu nema dileme.

 

Na temu bolda, makar što se Partizana tiče, razlike su se videle sad protiv Valensije, kada je bukvalno ceo ostatak hale zviždao najvernijima™ kada su razvili transparent i krenuli da skandiraju protiv Rađe.

  • +1 1
Link to comment

tamo gde je sns u ovom političkom spektru tamo su i najverniji sa juga i severa:fantom:

partizanova kosarkaska publika je kosmopolitska i okuplja sve dobre ljude bez obzira na političko ili bilo kakvo drugo opredeljenje 

  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment

 

Quote

 

Firma Kostadina Terzića pozajmila milione Crvenoj zvezdi

Dostavljeni finansijski izveštaj Crvene zvezde Agenciji za privredne registre ukazuje i da je obaveza kluba na isteku 2023. godine prema firmi "GoTer Construction d.o.o. Beograd", čiji je jedan od dvojice vlasnika Kostadin Terzić, oko 2,6 miliona evra. Dug je na osnovu kratkoročne pozajmice.

 

Kostadin je sin generalnog direktora Crvene zvezde Zvezdana Terzića, a u firmi „GoTer Construction“ zajednički je vlasnik sa predsednikom FK Grafičar Slobodanom Govedaricom.

 

 

  • Haha 1
Link to comment

izašla knjiga o dulu saviću, kad se samo setim da sam mu kao 6ogodišnjak tražio autogram

:fpalm:

Link to comment

Cestitke komšijama na fer i korektnoj borbi ,manje su se valjali nego prošli put, dobro golman ležao nekih 5,6 minuta ali ok u granicama .

  • Haha 1
Link to comment

Vec su izbacili saopstenje...

 

Prva recenica da nece igrati kup u srijedu. Treca recenica da ce ipak razmisliti :lol:

  • Haha 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...