Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)


Milosh76

Recommended Posts

15 minutes ago, SNARC said:

Treba nam neki poll da vidimo ko je "Veliki sef"..

 

Država koja treba da učini nešto da zaustavi iseljavanje Srba sa Kosova.

  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, napadaj said:

 

Država koja treba da učini nešto da zaustavi iseljavanje Srba sa Kosova.

 

Onda se dize zid na Merdarama i nek se jebu ovi dole..svakako su prepusteni slucaju. 

 

Drzava je go Qrac..ovo je neko mocniji od drzave.

 

Mozda Darija Kisic ?

Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

 

sad si i ti otkrio toplu vodu :fantom:

 

 

esid: meni je zanimljivije pitanje, kako i od koga je procureo ovaj snimak?

ma znam, nego je sve to drugačije kada čuješ ovakav razgovor, pa se sve to dodatno ogoli, npr ja mogu da vizualizujem razgovor između viktora jelenića i vučića, al je potpuno drugačije kada nešto tako čuješ

 

 

ovaj razgovor je snimljen sa šurlanovog telefona, sad dal ga je on pustio, dal je dat signal u kraljiice ane, ili su u kraljice ane rešili samostalno da deluju 

pitanje je

  • +1 2
Link to comment

Šurlan je bio direktor Građevinske direkcije Srbije, a sad je direktor državnog preduzeća Infrastruktura železnice Srbije. Imenovan je nakon što je prethodni direktor završio u zatvoru jer je primao nekakav novac u kancelariji. Bilo je to po medijima, neki advokati su tu bili umešani i neki iznos od 10.000 ili više desetina hiljada evra, ne sećam se sad.

Edited by Ted
  • Hvala 1
Link to comment

Tačno mogu da zamislim kako veliki Šef traži reket da se uplaćuju novci KKP-u a.k.a. Državnom projektu na isti ovakav način :fantom:

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Treba nam neko ko dobro imitira glas Sinise Malog da dovedemo Tavaresa i Majka Dzejmsa..Hezonja ce, valjda, doci sam.

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Zašto biste je prenosili?

Podrivamo stub srpstva. To je valjda jasno.

  • +1 2
Link to comment

uefa tu izgleda plaća kadgod neko od tih debila upali mješalicu i sune u nju 3 lopate pjeska i lopatu cementa. uefa plaća čak i kad ne plaća

pare zaradili mesi, haland i mbape, a onda ih troše radikalčine i njihovi navijači.

ili super liga ili arabija, trećeg nema

Link to comment

možda Terza skuplja pare za novo školavanje na Floridi.....poskupelo sve, pa i to

 

u Amerikama, kažu, ŠV obrazac sam košta 1000 dolara

Edited by Ted
Link to comment

on će možda biti na budžetu......Srbije

 

al biće troškova, kapiram da ce i deca s njime na "stručno usavršavanje", pošto svi skupa hode to tankoj liniji krivičnog zakonodavstva. pa imaš troškove doma studentskog. al dobro, mogu skupa da jure ribe po kampusu, opijaju se.....ono, soma evra, pićke, zazanje, ludilo, utoka......dok čekamo da zastaru

Edited by Ted
Link to comment
17 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

izgleda da snimak nije tačan

 

IMG_8900.thumb.jpeg.ce29085ff53caa1b668680f65ac8ebb0.jpeg

 

Ali, 337 miliona su prihodovali od čega 226 od UEFA:rolf: Pa ovi su zajebali i čovićeve excel tabele. Hahahaha

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...