Jump to content
IGNORED

Fudbal u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)


Milosh76

Recommended Posts

10 minutes ago, Milošica said:

Savo redovan u Areni kad igra KKP, tako da me ne čudi :D

savo sedi pored mene pa sam ga istrolovao

:euro_other:


 

 


 

to je bio inicijalni povod za kačenje onog terzinog bulažnjenja, samo ga izgleda ne pratim dovoljno pa sam pomislio da savo receriše na tu izjavu

  • +1 2
Link to comment

uvek je dirljivo videti glodarske vedete tipa sava ili ne daj bože grbovića pavla zabrinute za to da li će ciganji imati gde da pikaju fucu

 

kaže li šta marijan rističević

 

Ponder Denzel Washington GIF by Entertainment Tonight

Link to comment
3 hours ago, napadaj said:

Kolko bi bilo dobro da Ultra kop doo i Brigate doo ruše sopstveni stadion.

Još bolje da se sruši, da se pokrije zemljom i da se pospe solju. 

Link to comment
52 minutes ago, Eleniko said:

uvek je dirljivo videti glodarske vedete tipa sava ili ne daj bože grbovića pavla zabrinute za to da li će ciganji imati gde da pikaju fucu

 

kaže li šta marijan rističević

 

Ponder Denzel Washington GIF by Entertainment Tonight

Super što si ga pomenuo, možemo da podelimo posao, ti prati njega, a mi ćemo gorepomenute vedete, može? 

Link to comment
10 hours ago, warp said:

 

Surčin trenutno ima status koji garaža ili ostava ima za veliki broj domaćinstava. mesto na kome se skladište stvari sa kojima, u datom trenutku, nemaš pojma gde bi (razne sprave za vežbanje koje po pravilu kupuju ljudi koji nikada neće vežbati ništa, aparat za pomfrit bez ulja, tosteri, tiganji, escajg, višak pločica, ostatak farbe, sanke, bicikl, trotinet, isl). na višem nivou tu su sada stadioni, sajmovi, a videćemo šta budućnost donosi. 

 

inače je tačno da je Beograd pred katastrofom. to postaje grad koji je zagađen, prenaseljen i preskup, regionalni centar za privlačenje najgoreg investitorskog šljama. jednom, kad svi skakavci dođu i prođu, ostaće samo zgarište i spomenik tragedije.

 

 

  • +1 7
Link to comment
Quote

Dirigent Zvezdan Terzić najpre je uspešno otkupio prava na repertoar u kome je bilo njegovo ime, a potom i ono drugo ime – mnogo bitnije.

highlight

 

mada mislim da drugo ime nije zvedan otkupljivao

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...