Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Posted (edited)

Zaboravio da natempiram alarm, budim se u 05:39, cekam sliku sa Arene, reko gledacu dramu a ono 66:93 na kraju trece

 

To se nisam nado

Edited by Zli Gli
  • Haha 8
  • Tužno 2
Link to comment
10 minutes ago, 1n54jd3r said:

podizem ipak na 30% nakon svega vidjenog veceras :)


Ako Ant bude ovako iskontrolisan možeš da upišeš i 90%. Bez njega nemaju napad, a neće ih dobiti Gober i KAT sami. 
 

Problem je samo što će to Minny rešiti već na sledećoj utakmici i vratiti ga u beast mod. 

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

 Dzaba su krecili, jedino je pozitivno to sto nece biti pocisceni. Eneregtski su istroseni, lake dve pobede Minesote za zatvaranje serije. Zasto kreten od trenera drzi startere u igri kada je utakmica gotova:rolleyes:

Edited by Micko8
  • Haha 3
  • -1 1
Link to comment

Mojih 5 centi: Minny dobija sledeću, Denver dobija u Denveru, a onda drama u šestoj na jednu loptu. 

  • +1 3
Link to comment

Kakav Garza jebo te on, razumem da je BIH reprezentativac ali njegova NBA buducnost je nepostojeca.

Link to comment
1 minute ago, Amos said:

Mojih 5 centi: Minny dobija sledeću, Denver dobija u Denveru, a onda drama u šestoj na jednu loptu. 

Jedina nada im je da Jokic napokon proradi u ovom plej of-u :fantom:

Link to comment

Ajoj sad video trojku iz ocaja Nembharda, moglo biti 0-3 a ovako dva povratka i vrlo moguca preokreta, ocajno vece 

 

Minesota se moze sastaviti ali Niksi ladno nece dobiti nijedan mec do kraja serije, ne moze bez pola tima jbt

Link to comment

Pukli su Nuggetsi, vidi se da nemaju više snage, Malone je debil, stavite kuću za psa i kokošinjac na preokret Wolvesa.

  • Haha 4
Link to comment

Sme li neko da stavi kucu i okucnicu da ce Gordon i na  sledecoj utakmici pogoditi tri trojke koje ce prelomiti mec:happy:

Link to comment

Lepo sam pisao nasem™ treneru Fincu da ostavi Gobera da slavi rodjenje deteta i ovaj mec ali ne cita covek ppp, ovako je poremetio sve i jbg. Mada mi sad radi 4-2 u pogadjalici, bar nesto dobro u ovom porazu. Svako dobija kuci do kraja serije, taman :fantom:

  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...