Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Embid je nacrtan da ga se napada u svakom napadu. Sreća pa Tibodo nema nijednu akciju za centra u playbooku.

Link to comment
20 minutes ago, kralj said:

Jedva hoda. Ne verujem da je do snage, povređen je.

 

Nisam mislio bukvalno na kondiciju, već na to da što više odmiče utakmica ima sve bolnije grimase i izraženije hramljanje. Imao sam pre desetak godina povredu kolena koja je bila takva da sam recimo mogao da funkcionisem ok prvih pola sata aktivnosti a onda kako bi mi se zagrevalo koleno počinjao bih da osećam bol i na kraju morao skroz da stanem. On pretpostavljam i prima neke blokade.

 

edit: Kako igra Maksi, samo kada bi uspeli svi da budu zdravi istovremeno

Edited by reg
  • +1 1
Link to comment

Ispade dobra strategija Nursa, pomaganje kod Bransona pa ko ostane sam nek uzme šut za tri, mogu Siksersi da žive sa tim.

Link to comment

Kako izvukoše Nikisi pobedu iz bunara uz neverovatne brljotine File, prvo ono izbacivanje vrućeg krompira ispod koša, pa onda Hartenštajn koji uzima skok u napadu neometan za drugi pokušaj DiVinćenca. Nisam ljubitelj Tibodoa, ali čovek je stvarno izvukako maksimum iz ekipe koju ima na raspolaganju.

 

edit: Šta radi Gordon, kao da želi da iznervira Micka

Edited by reg
Link to comment

Kakav kolaps File na kraju. Presudila odluka Sestre da iskoristi tajmaute pre poslednjeg minuta. I da, Niksi bukvalno na energiju i hasl dobiše. Sad se malo smanjila verovatnoća za seriju od 7 tekmi, ali nada umire poslednja. 

Link to comment
10 minutes ago, kralj said:

Još jedan mamurni start Denvera.

Ovo nije nedisciplina, nego bezobrazluk.

 

Bukvalno se zajebavaju, Jokić mislim da nije šutnuo prvih 6 minuta, a opet je samo 5 razlike.

 

10 minutes ago, banecare1 said:

ne mogu da slusam komentatore na TNT koliko navijaju za LAL :puke:

 

Kako su se ućutali kad je dao Jokić trojku.

Edited by reg
Link to comment

Bude li dao još 3-4 trojke, DLo rizikuje da prestanu da pomažu sa njega.

Edited by kralj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...