Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

14 minutes ago, 1n54jd3r said:

Balmer oduzeo sou Kjubanu :D

Tech vlasnici fransiza su ubedljivo najurnebesniji.

Balmer je nepodnošljiv.

  • -1 1
Link to comment

Kako je Luka sad čuvao Hardena, u isto vreme kukajući sudijama što nije dosuđen faul dok ovaj staje na liniju za tri da se spremi za šut.:laugh:

Link to comment
4 minutes ago, reg said:

Kako je Luka sad čuvao Hardena, u isto vreme kukajući sudijama što nije dosuđen faul dok ovaj staje na liniju za tri da se spremi za šut.:laugh:

 

Bukvalno skandalozno. Al znajući Luku, ima da odigra istorijsku seriju.

 

Ne znam, meni deluje da će on morati da modifikuje igru u priličnoj meri ako hoće titulu. Na stranu što igraju vrlo predvidljivu košarku.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

To se zove iskustvo i fizicka zrelost.

Sto si dosadan jbt. Pisem od prvog posta kako je napredovao i kako je postao domintan, vec sesti put mi odgovoras i pricamo jedno te isto.

 

Ja kazem da je napredovao, ti kazes da je to iskustvo i fizicka zrelost. Pa ok, to je napredak.

Link to comment
1 hour ago, booyaka said:

Biće ovde sweep za Clipperse, nema ko u Mavsima osim Luke i Kajrija da se istakne u poenterskom učinku, pogotovo u plejof modu.

 


Ne znam baš za sweep ali s obzirom da je najavljen i povratak Kavaja za G2 definitivno su u problemu. Clippersi ako nekim čudom ostanu zdravi ceo PO možda konačno pojure i trofej, zadnjih godina nijednu seriju nisu bili u punom sastavu i za sada je misterija koji je njihov plafon.

 

Inače izašli skraćeni spiskovi nominovanih za nagrade, očekivano debeli, debeli 2 i SGA za Em Ve Pea.

 

 

IMG_5622.jpeg

Edited by ducca
Link to comment
26 minutes ago, Hele said:

Sto si dosadan jbt. Pisem od prvog posta kako je napredovao i kako je postao domintan, vec sesti put mi odgovoras i pricamo jedno te isto.

 

Ja kazem da je napredovao, ti kazes da je to iskustvo i fizicka zrelost. Pa ok, to je napredak.

Pa ti si napisao kako je Jokic"jedva" postizao koseve preko Lebrona i postavio video kao neki dokaz:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment

Što volim kad se pojavi neki iole bolji centar pa se našali sa ovom modernom smolbol košarkom, Zubac je mogao da ubaci 50 poena da su više igrali na njega. 

  • +1 1
Link to comment

Previše su Baksi forsirali za tri poena na kraju treće, mislim da su promašili jedno 5 za redom, Grin je sam promašio tri iz iste pozicije, iako su imali prostora za ulaz.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...