Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Najbolji/najzanimljiviji noćašnji meč bi trebalo da bude, teorijski, Fila/Niks. Nadam se utakmici na jednu loptu, sjajnoj odbrani sa obe strane. Ono što me najviše zanima je da li je stvarno Mičel Robinson "penicilin" za Embida, ili je ono što smo gledali pri kraju prethodne utakmice slučajnost, ili pak nešto što će Embid rešiti, kao što Jokić rešava loše mečapove prilagođavanjem. Tj. ne znam da li je Džoel uopšte sposoban da prilagodi svoju igru na taj način. 

Link to comment

Bice skidanje gaca u Denveru, umalo ih nije bilo i na prvoj utakmici, pobeda od 15+ razlike za fejrese, jbg.

Edited by Micko8
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, ntwadumela said:

Ono što me najviše zanima je da li je stvarno Mičel Robinson "penicilin" za Embida, ili je ono što smo gledali pri kraju prethodne utakmice slučajnost, 

 

izvini se i prinesi zrtvu blockness monsteru, mozda ces biti postedjen, ti i tvoji najmiliji timovi, ako niste bostan iz celticsa

 

xwnVddd.jpeg

  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, Ayatollah said:

 

Embad je najveca  prevara od igraca u NBA:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment
7 minutes ago, Micko8 said:

Sta ag sve nece snaci :rolleyes:

Šta znači ova rečenica? 

 

9 minutes ago, uini said:

salu nastranu, embiid kada se umori, moze da se brani

Nisam uspeo da ispratim celu utakmicu prethodnu, samo završnicu, ali mi je ostalo u glavi po statistici da je Frankenštajn bio u debelom minusu u svojim minutima, a Mičel u debelom plusu. Takođe, u toj završnici ga je Lobinson baš izdominirao - to sam gledao. Da li misliš da je stvar samo do umora Embida, ili pre do toga ko ga brani od pomenutog dvojca? Ili lapo-lapo? 🤔 

Edited by ntwadumela
Link to comment

Pada Embid kako utakmica odmiče. 

Deluje da nije baš u punoj formi, a nije ni da igra na svežinu posle pauze.

 

Plus i Meksi nije fit. Šteta, bila bi i bolja serija.

Imali bi svakako NYK sa čime da se pošibaju. Očekujem danas mnogo bolju napadačku partiju Bransona.

Link to comment

Mislim da je ovo prva ekipa Niksa koja mi je simpatična posle ihahaj. Da je Rendl zdrav, to verovatno ne bi bilo tako, ali njegova povreda, odnosno odsustvo besmislenog šutiranja iz svih mogućih debilnih pozicija, donela je potpuno drugačiju sliku celog tima. Nadam se da će da ga zavaljaju nekim pacijentima.

  • +1 4
Link to comment

ma vazi sto maxey nije fit

znas kad fudbaleri kazu, "imamo dobru hemiju u ekipi", pogotovo ovi iz bayer leverkusena 

Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

 Nadam se da će da ga zavaljaju nekim pacijentima.

 

mislim da je jedino chovke toliko smeo.

Link to comment
9 minutes ago, uini said:

ma vazi sto maxey nije fit

znas kad fudbaleri kazu, "imamo dobru hemiju u ekipi", pogotovo ovi iz bayer leverkusena 

 

Igraće, al očigledno nije 100%. Nije bio na raspucavanju danas, niko to taktički sebi ne uskraćuje.

Link to comment
14 minutes ago, kralj said:

 

Igraće, al očigledno nije 100%. Nije bio na raspucavanju danas, niko to taktički sebi ne uskraćuje.

 

The Sixers have a great medical staff. They’ve had a doctor named J, and a nurse named Nick, and what they need now is a cardiologist to deal with their Josh Hart issue.

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...